Epson işgücü 845-A tek yazıcı: genel bakış

Epson işgücü 845 belgeleri, fotoğrafları, posterleri ve sunumlar, büyük ölçekli yazdırma için üretilen bir all-in-one yazıcı olur. Yazdırma, kopyalama tarama gibi fonksiyonları bir dizi ile çalışma alanı’nı kullanmak için ve Faks göndermek için üretilir. Ek olarak, Ethernet, Wi-Fi aracılığıyla bağlantı seçenekleri yazdırma için üçlü ve ağlar kablolu gibi seçeneklerinde paketleri. Ayrıca, çift taraflı yazdırma ve otomatik belge besleyicisi özellikleri vardır.

Epson işgücü 845 çözümler Google ve Apple baskı bulut ile koordinasyon içinde çalışıyor uzak yazdırma için üretilen bağlanmak e-posta baskı uygulaması, programlarla. Ayrıca, ayrı olarak onunla birlikte gelen bir app için iPhone ve Android cihazları vardır.

Bir görünüm onun yetenekleri de alalım.

Tasarım ve fonksiyonlar

İşgücü 845 ilk bakışta ağır görünüyor ancak şirketin verimli oldu içine 22 £ ağırlığında bir aygıt donanım toplu paketi yeterli. Bu nedenle, ile hareket etmek çok da zor değil. Hangi evler 7,8 inç bir gösteri touch boyutlarda bir paneli ölçüm 13-inç vardır. Özellik, Page ileri ve geri ile birlikte az çok daha çeşitli menü işlevleri için Web sayfası için özel düğmeler vardır. İşleyişi, düğmeleri belirli aktivite için gerekli değildir ve böylece kullanıcı herhangi bir şaşkınlık menüsüyle gezinmek kolay bulur dışarı soluk görünür.

Bu yeni Epson panelde medya kartları ve PictBridge uyumlu USB bağlantı noktasına direk baskı enstantane için kullanabileceğiniz küçültme bölümü için iki yuvası içerir. Epson da onun CreativeZone apps ambalaj inceden inceye gözden geçirmek ve sürücü diski için ayrılan. Müşteriler bu uygulamalar çeşitli konvertibıl fotoğraf kolaj, tebrik kartları ve benzeri gibi fotoğraf görevleri için kullanabilir. Bu sürücüleri Windows 7 ve Mac OS tarafından desteklenir.

Epson kablosuz yapılandırmayı kullanın kolay da. Hangi değmek göstermek ağ ayarları’na dokunun, ağ ve temel ağ güvenliğini sağlamak için daha sonra şifre seçin sizden bir iki adım yaklaşım olacaktır. Sektör testlere göre Wi-Fi kurulum az 2 dakika içinde doluydu. Kablosuz bir ağa bağlandığında, Epson tarafından sunulan apps yelpazesine kullanabilirsiniz. İOS ve Android cihazlar için kararlı uygulamalar Mobil aygıtlardan Epson işgücü 845 düz bir içerik yazdırmak için izin.

Ek bir yerli app bağlanmak e-posta Yazdır e-posta bir basılı malzeme müşterilerine doğrudan yazıcıya beslendiğinde seçili e posta adresi sağlar. Bu kullanmak için oldukça basit ve Ayrıntılar uzaktan tek bir yerden başka bir kez göndermek zorunda olan insanlar için yararlı olacaktır. İşgücü 845 dört farklı mürekkep kartuşları ile gelir. Üç renkli kartuş satın alma talep değil gibi zaman ve gelir kaydeder.

Performans

İşgücü 845 işlevselliğini kritik testlerinde keşfedilen, şayan. Theprinter dakikada (ppm) iyi bir 12.52 sayfaları gri tonlamalı metin hız testinde verdi. Renkli yazdırma, yazıcı elde four.55 ppm ve six.73 ppm renkli grafik ve slayt güverte testleri sırasıyla hız için.

Eleştirmen göre işgücü 845 iyi yazdırma kalitesi ve hızı, her metin ve grafik baskı uygulanabilir açısından rakiplerinden daha iyi. Çıkış renklerin canlı ve hatta görünür kompakt yazı tipleri canlı görünür. Ayrıca, ne zaman diğer yazıcılar segmentteki karşı koymak ses düşüktür. İster içeriği yazdırmak, tarama veya Faks göndermek ne olursa olsun, hafifçe duyulabilir yazıcıdır.

Bottomline

Epson işgücü 845 bir all-amaç yazıcı olsa nitelikli fotoğrafçılar de onunla hemfikir olabilir. Yazıcının mobil baskı bilgisayar yazılımı ile iOS ve Android cihazlar için apps olarak düzgün geliyor. Yazdırma yüksek-nitelik ve hız açısından önemli bir işlevdir. İşyerlerinde ve toplu yazdırma nerede beklenen özellik ortam için uygundur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın