En İyisi Samsung Uygun Telefon Fiyat ve Fonksiyonlar

Samsung cep telefonu, galaksi dizisinde birkaç akıllı telefon başlattı. Her galaksinin yakışıklı kişisel özgün nitelikleri ve işlevleri vardır. Bu Samsung makul telefon değeri, Hindistan’daki varlıklı sınıf erkek ve kadının bütçesine uygundur ve yeni Samsung Galaxy S2 bunlardan biridir. Samsung cep telefonunun mülkünden oldukça şaşırtıcı özelliklere sahip bir cep telefonu. Cihaz, tüm çağdaş özelliklerle tamamen bütünleşmiş durumda. Bu Samsung akıllı telefon, çoğu kez yeni teknolojiyi tatmaya istekli birçok gençin dikkatini çekti.
Yeni Samsung Galaxy S2, geniş bir four.three inç dokunmatik ekran gösterir taşıyan en güncel İnce Android Samsung Akıllı telefon. Bu, tanınmış Samsung Galaxy S mobil cihazının halefi. Yeni Samsung Galaxy S2 i9100, inanılmaz verimlilikle en üst düzeyde görüntüleme olanağı sağlamak için çift çekirdekli işlemci ile çalışan çok ince ve hafif bir mantıklı telefon.
Let & rsquos, bu samsung mobil telefonuyla derinlemesine ve yoğun bir şekilde konuşalım, Samsung Galaxy S2 son Google Android v2.three Zencefilli işletim sistemini çalıştırıyor ve 1GHz Çift çekirdekli uygulama işlemcisi tarafından destekleniyor ve önemli bir 4,3 inç kristal berraklığında Süper AMOLED ile donatılmış durumda. Muhteşem görüntüleme karşılaşmasını sunan Plus çoklu dokunmatik ekran. Samsung Akıllı telefonu sadece 8.49 mm kalınlığa sahip en ince bilge telefonlardan biri olarak sayılıyor. Dahası, telefon HDMI çıkış bağlantı noktası ve Komple HD video kaydetme ve çalma ile yüklü olarak geliyor.
Bu Samsung akıllı telefonu süper hızlı HSPA + (~ 4G) bağlantısı ve en güncel ve en hızlı Bluetooth 3 + HS ile gömülmüştür. Sekizli entegre olduğundan, Samsung GALAXY S2’yi nokta-ve-çek kameranız olarak kullanabilirsiniz Mega Pixel, yüksek profilli kamera ve video kamera ve 1080 p tam HD video kayıt ve oynatma. Eğlence unsuru söz konusu olduğunda, yeni Samsung Galaxy S2 akıllı telefonu, anında müzik, oyun, e-okuma ve sosyal ağ çözümleri gibi özelliklerle donatılmıştır.
Yeni Samsung Galaxy S2 akıllı telefon, Cisco, Microsoft Exchange ActiveSync ve Sybase’den güvenli uzaktan cihaz yönetiminden gelişmiş konferans ve bağlantı hizmetleri sunarak bugün kurumsal sınıftaki kişileri hedef alıyor. 8 Mega Piksel büyük kamera ile Çift kamera eşlik ediyor. Yeni Samsung Wise telefon ücreti Rs’dir. 28, 990. Artık Hindistan’da kolayca bulunabiliyor ve en etkili Samsung Mantıklı telefonlardan birisi olarak sayılıyor ve şu anda tüm mobil mağazalarda satılmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın