Dünya çapında web’de Yüksek Kaliteli Yazıcı Toner Sarf Malzemeleri Elde Etmek İçin Kontrol Listesi

Ek ve ek kişiler, yazıcı ve toner sarf malzemeleri için çevrimiçi satın alıyorlar. Varsa, her marka adını ve aksesuarını hemen taşıyan çevrimiçi perakendeciler vardır. Bu mallar için web tedarikinde bir faydalanmanın faydaları ve dezavantajları vardır ve satın almanın etkili bir şekilde satın alınmasına rağmen dikkat edilmesi gereken birkaç faktör vardır. Burada yazıcı ve toner sarf malzemelerini satın alırken neleri arayacağınıza dair hızlı bir kontrol listesi.

Uyumluluk için kontrol edin

Lazer yazıcı sarf malzemeleri ve toner için alışveriş yapmanın zor bileşeni, aksesuarların yazıcınızla uyumlu olduğundan emin olmanızı sağlar. Çoğu yazıcıda şu anda yüklü bir toner kartuşu bulunur. Ancak kartuş değiştirme zamanı geldiğinde, eski kartuşa bakmanız ve kartuşta ürün seri veya tanımlama miktarını azaltmanız gerekir. Gerekli toner kartuşu formundan emin değilseniz, yazıcınızın el kitabında doğrulayın.

Yazıcınız onarım gerektiriyorsa, diğer değiştirilebilir parçalarla ilgili bilgi edinmek için yazıcı kılavuzunda da doğrulayabilirsiniz. Uyumlu olan bileşenleri elde etmek önemlidir. Toneri veya uyumlu olmayan diğer bileşenleri kurmaya çalışmak makineye zarar verebilir. Ayrıca, önceden uyumluluğu kontrol ederek zamandan ve paradan tasarruf edersiniz. Yanlış toner sipariş ederseniz, size gönderilmeli ve daha sonra bir değişim karşılığında işletmeye geri gönderilecektir. Şirket, orijinal nakliye miktarını iade etmeyebilir, bu yüzden dolar kaybedilir.

Fiyat Karşılaştırması Mükemmel

Yazıcı sarf malzemeleri ve toner üzerindeki maliyetleri karşılaştırın, ancak fiyat etiketine tek başına gitmeyin. Ucuz fiyatlarla düşük fiyatlı ürünler satan birkaç şirket var. Nihai olmayan bir maddede gelirden daha fazla para kazanmak ve daha iyi bir marka ürünü elde etmek için geliştirildi.

Apple, IBM, Lanier, Epson, Dell, Brother, Canon, Dijital, GCC, Genicom, Samsung, Panasonic, Pitney Bowes ve HP Comp gibi yüksek kaliteli marka isimleri için on-line arama yapın. Bu, iyi bir kaliteye sahip yazıcı aksesuarları bulmanızı sağlayacaktır.

Sipariş, Nakliye ve Diğer Mallar

Çevrimiçi şirketin güvenli sipariş verdiğinden ve makul nakliye ücretlerine sahip olduğundan emin olun. Bazen nakliye ücretleri tasarruflarınızı tüketebilir. Yerel bir perakendeci satın almaktan daha büyük olursunuz. Ama en yakın yazıcıdan uzakta yaşıyorsanız ve perakendeciye nakliye sağlıyorsa ve nakliye uygunsa, internette alışveriş yapmaya uygun bir şekilde.

Bazı çevrimiçi şirketler, yazıcı sarf malzemeleri ile birlikte çok çeşitli ürünler sunacaktır. Bu ürünler, Sony bant sürücüleri, dizüstü bilgisayarları zor sürücüler, dizüstü bilgisayar pilleri, CD / DVD sürücüleri, disket sürücüleri, cep telefonu pilleri, dijital kameralar ve piller, mürekkep püskürtmeli kartuşlar ve çok daha fazlasını içerebilir.

Web’de güvenilir bir firmayı tüm bu malları makul fiyatlarla sunarken, bir altın madeni bulursunuz! Kişisel yazıcı toner tüketiminiz için diğer ilişkili şeylerle birlikte alışveriş yapabilir ve gelirleri kaydetmek için gönderim bedellerini birleştirebilirsiniz. Ya da tatil mevcut satın alma için çözümleri kullanabilirsiniz. Her iki durumda da, web üzerindeki bu ürünleri kişisel mülkiyetinizin rahatlığında sipariş ederek zamandan ve gelirden tasarruf edersiniz.