Don & rsquot Kişisel Gizliliğinizi Teslim Sadece Bir Dükkan Sekreteri kimliğiniz için sorar!

Pushy satış görevlileri Too Much bireysel gerçekleri sorduğunda sadece hayır deyin. Noel sezonu bizim üzerimize düşüyor ve tüm sevdiklerimiz için hediye alışverişi yapıyoruz. Çok uzun zaman önce bazı bilgisayar sistemi bileşenlerini satın almak için En Etkili Elde Satın Alıyordum, ama ikamet ettiğimde tek bir ürünün kırıldığını keşfettim.
Tabii ki yaptığım bir sonraki nokta Finest Invest’e geri dönmek ve arızalı malları değiştirmek için iade etmekti. Değişim sürecinin süresi boyunca çalışmak için şaşırdığım şuydu ki, kimliğimi teyit etmek için şoförüm ve rsquos lisansımdan daha fazlasını vermem bekleniyordu. Mağazanın asistanı, sürücü ve rsquos lisansımı elimden almamı ve onu kişisel bilgisayar tekniğiyle tarayabilmesi için ona vermemi istedi. Reddettim. Daha sonra makbuzumda açıkça belirtildiğine işaret etti. & Mağazada bir ürünü iade ettiğinizde veya değiştirdiğinizde, geçerli bir fotoğraflı kimlik belgesine ihtiyacımız olacak. Kimlik bilgilerinizden bilgi ve gerçekler, Greatest Get ve iştiraklerinin müşterilerimiz tarafından geri dönüşleri izlemek için kullandıkları güvenli ve şifrelenmiş bir tüketici geri dönüşümü veritabanında saklanacaktır. ”Yine, sürücü ve rsquos lisansımı devretmeyi reddettim. Kişisel bilgilerimin ve gerçeklerimin güvende olması konusunda ısrar etti.
Evet doğru! O nasıl biliyor? Amazon, Sony, Nintendo ve 2011’de veri ihlali geçiren yüzlerce kuruluşun bireylerinin, müşterilerinin ve rsquos detaylarının da güvenli olduğuna inandığından eminim. Bu özel veri veritabanları kimlik hırsızları ve siber saldırganlar için bir altın madeni. Çok iyi Elde Et ve diğer firmalar kendilerini hedef haline getiriyorlar.
Nihayet benim şoförümü ve rsquos lisansımı devretmek zorunda kalmadan mallarımı değiştirebilme yetkinliğine sahip olmama rağmen, siber suçun bu çağında son derece tuhaf ve şirketlerin 2011 yılında deneyimledikleri benzersiz saldırıların ve güvenlik ihlallerinin tümünü buldum. iş sürücü ve rsquos lisans bilgilerinin depolanması yükümlülüğünü almak ister. Aynı zamanda, örgütlerin kazandığı ve rücu etse bile, kendi bireysel gerçekleri ele almak ve güvenceye almak her birimizin sorumluluğundadır.
Bu nedenle sadece temel olarak bir sürücü & rsquos lisansı, sosyal güvenlik numarası veya başka herhangi bir özel bilgi talep ettiğiniz için, & ldquoNo & rdquo. Ve eğer katip veya resepsiyonist bu verileri toplamak için politikalarını belirlediğini söylerse, o zaman geri dönüp dolaşmak için de ideal bir seçeneğe sahip olursunuz. Kişisel bilgilerinizi kişisel olarak dağıtmamak politikanız olmalı!
Herkese mutlu Noeller ve hepinize çok güzel bir akşam!