Don & rsquot Kişisel Gizliliğinizi Hemen Teslim Edin Bir Dükkan Memuru kimliğiniz için sorar!

Sadece itip satış memurları için sormak ne zaman Neyse gerçekten de özel bir bilgi sormak.Bizim Noel sezonu üzerimizde ve biz & rsquore tüm sevdiklerimiz için hediyeler için alışveriş. Sadece çok uzun bir süre önce, bazı pc bileşenlerini elde etmek için En Etkili Satın Alma’yı satın alıyordum, ama eve geldiğimde tek bir ürünün kırıldığını gördüm.
Elbette yaptığım sonraki konu İdeal Alış’a geri dönmek ve arızalı malları değiştirmek üzere iade etmekti. Değişim sürecinde anladığım şaşkınlık, kimliğimi doğrulamak için şoförüm ve rsquos lisansımdan daha fazla beklemem gerektiğiydi. Dükkan memuru gerçekten sürücü ve rsquos lisansımı kaldırmamı ve onu kişisel bilgisayar tekniğine tarayabilmesi için ona vermemi istedi. Reddettim. Daha sonra, makbuzumda açıkça belirtildiği gibi & ldquo. Dükkanda bir ürünü iade ettiğinizde veya değiştirdiğinizde, geçerli bir fotoğraflı kimlik için arama yapacağız. Kimliğinizden elde edilen gerçekler, İdeal Get ve iştiraklerinin alıcılarımızın getirilerini takip etmek için kullandıkları güvenli ve şifreli bir tüketici geri dönüşümü veritabanında saklanacaktır. & Rdquo Bir kez daha, sürücü ve rsquos lisansımdan daha fazlasını vermeyi reddettim. Özel gerçeklerimin korunacağını söyledi.
Evet, ideal! O nasıl biliyor? Bugün, Amazon, Sony, Nintendo ve 2011’de bir bilgi ihlali geçiren yüzlerce kuruluşun, müşterilerinin & rsquos bilgilerinin güvende olduğuna inanan insanlara güveniyorum. Bu bireysel bilgi veritabanları kimlik hırsızları ve siber saldırganlar için bir altın madeni. Best Buy ve diğer şirketler kendilerini hedef haline getiriyorlar.
Sonunda şoförlüğümü ve rsquos lisansımı devretmek zorunda kalmadan mallarımı değiştirebilmeme rağmen, siber suçun bu çağında ve firmaların 2011 yılında deneyimledikleri benzersiz saldırıların ve güvenlik ihlallerinin son derece garip olduğunu fark ettim. herhangi bir kuruluş sürücü ve rsquos lisans detaylarını saklama yükümlülüğü almak ister. Aynı zamanda, işletmelerin kazandığını ve rsquot yapmasına rağmen, her birimizin kendi özel verilerini işlemek ve güvence altına almak görevidir.
Bu nedenle, bir sürücü & rsquos ehliyeti, sosyal güvenlik miktarı ya da diğer kişisel ayrıntılar için talepte bulunulmasının nedeni, & ldquoNo & rdquo. Ve eğer katip veya resepsiyonist size bu bilgileri toplamak için politikalarını söylediğini söylerse, o zaman çevrenizde dönüp dolaşmaya da elverişli olursunuz. Özel detaylarınızı elden çıkarmamak politikanız olmalı!
Herkese mutlu noeller ve üstün bir akşam!