Dick Zimmerman’ın “Gizli” Çalışma deneyimi

Michael, albüm paketi anlaşması üzerine gerçekleştirmek istediği kişiyi belirlemeden önce adayları tek tek karşılamak için çabaladı. Michael’ın diğer görevleri üzerine yüksek bir sezon seçimi yaptıktan sonra daha önce anladığımı, çünkü mesleğinin yüce yerinde olan, ezeli değil, saygın ve becerikli bir kişiye ihtiyaç duyduğunu anladım. Bununla birlikte, en önemlisi, ona incelik ve farkındalık ile uğraşacak, tehdit edici veya rahatsız olmayan başka bir kişi.

Michael’ın ilk etkilerimi, kademeli ve çok dikkatli bir şekilde stüdyo kapılarına aktardığımızda, konferansımın dikkate alacağı her yerde Alan, talep ettiğimden daha uzun ve daha incelikli olmasıydı. El sarsıntısı neredeyse hiç pürüzsüz, sıkışıktı, inanılmaz bir şekilde geri dönme yönünde de aynı bilgiyi verdim.

Konuştuğumda, Michael sevdiğim ve hoşlanmadığı şeylerle ilgili fısıldadığı sesle bana soruları soracaktı. Sorularını hazırladığı rotaya karşı da gösterebilirim ki, sinsice yönünün içinde dikkatle incelenmiş haldeydim. Başlangıçta Michael’a çaba sarf etmek için, kendisini ihale hissi yaratacak kadar eşsiz benzersiz çeşitliliğe sahip olmanın ne denli önemli olduğunu keşfettiğim her an. Konferansımız 20 dakikanın üzerinde sürdü ve samimi bir yardımseverle ayrıldık.

Arka tarafla tekrar iletişim kurun

3 kez sonra CBS Data’ya muhalefet eden bir cep telefonu satın aldım. Bu verilere göre sadece bir tanesi Michael’ın stüdyoya ve görüntülerimin görünümüne doğru yönelmekten çok daha fazlasıydı. Stüdyo önümde yüksek sesli bir sesli sinyal var, yine de kapının inanılmaz bir şekilde ihale vuruşu yapıldı. Sekreterim kararını kapıyı birleştirmek yerine, kendim çözme yönünde idealim. Michael’ı, meşru ve yaklaşılabilir olduğumu ve daha da önemlisi, Michael’ı rahat hissetmemek için öngörülebilir bir gelecekte yaşayabileceğiniz bir şeyi önlemek için tercih ettiğim yönünde idealim. Açıkçası, Michael’ı tecrübe ettiğim CBS’e karşı 2 kez daha doğruluğa sahip olduğum için denemeyi verdim ve albüm kapısı sadece 2 ayda tatil amaçlı olarak planlandı.

CBS’e karşı tuttuğum miktar, 4.000.00 $ ‘a doğru – ki o zaman tekrarlandı (ve özellikle bir albüm adresinin nihai Amerikan dolarına gelince). Sonraki 2 ay boyunca CBS ve Freddie Require’e karşı becerikli kafalarla benzersiz konferanslar düzenledim, Michael Denetçisi o yıl. Sebep, her insanın üzerinde anlaştığı albüm için görünür bir yardımı ortaya çıkarmaktı.

Vurma Çalışma Günü

Çekimin iş günü geldi, deneyimli yaşadım, sadece LA’da uygun bir model stilistten birine, geniş bir gardırop yelpazesi kazanma yönünde istihdam ettik ve gittikçe artan ve sadece açılmak üzere kıyafet seçme yorucu tekniğini başlattık. . Giysi sırasında bir saatlik yabani ot söğütüyle ilgili olduktan sonra, Michael saçma olduğu her şeyi tanımlayamadı. Bir anlık stres yönünde başladım, sonra Michael’ı koyduğum beyaz uyumda arama yaptığını keşfettim. Onu içeren herhangi bir şey deneyip deneyimlememizi istedi. Yapmadık, sonuçta onun gibi kıyafetler doğrultusunda olsaydı onu istemiştim. Çözümlerini düşündüğümde, bu onun istediği şeydi. Neyse ki bizim için atış ve verilen süre maç maçı için.

Geçmişte, Michael’ın resimlerin içinde bir kaplan yavrusunu içereceği yönünde bir karar verdik, dolayısıyla ona doğru seçime doğru bir seçenek tecrübe etti. Yine de, 6 7 gün önceki yavrunun keyfini çıkarırken, pençelerine karşı muhtemel çiziklerden beri yüz bölgesi yönünde sonuna doğru ilerleme kaydetme konusunda oldukça heyecanlıydı. Çekim süresince, Michael’ın çizilmeye başlama şansı ve beni ve digicam üzerine odaklandığını fark etmeyi unutmak yönünde deneyimli yaşadım.

Mola süresince, Michael bitiş dönemi çoğaltılması girişinde durur ve sürekli spinleri, şimdi hepimiz için ortak olan efsanevi türleri eğitir. O çoğaltmanın girişinde canlı görünürdü. Heyecan verici, başta fotoğraf istişaresi ile utangaç ve yumuşak bir vogue yaşadığı için. Öğle yemeğinde, metropolde tercih ettiği 3. Yol’da, vejetaryen bir kafeye karşı … … karşı gelen eşsiz bir akşam yemeği aldı. Sadece bir gerçeklik içinde, birkaç hafta sonra onun şefinin akşam yemeğini pişirirken ve bu iş gününe doğru o şefin hizmetlerini arar.

Ateş 6 saatlik bir sürede sürdü ve standarttan farklı bir sıkıntı yaşanmadı. Zamanlarda, yapıcı-güle açıkladık ve daha önce bahsettiğim vardiyanın bir avuç içinde yerine getirilmesi için örgütledik. 4 kat daha sonra görseller hazırlanmış ve Michael’ın kayıt stüdyosunda Beverly Bulvarı’nda başarı elde ettik. Michael, ezgilerden birisini tamamlayan merkezin içindeydi, sonuç olarak yumuşak resmini düzelttim ve asetatları açtım, böylece hepsini sadece bir periyotta perspektifleştirebilirdim.

Albüm Git

Michael stüdyoya girdi – inanılmaz üstün bir öfke içindeydi. Daha önce asetatlardan bahsedilmiş ve inanılmaz derecede ateşlenmişti ve fark ettiği şeylerden memnundu. O, “Burada çok iyi çok çeşit var burada listelenmiştir, nasıl herhangi bir zamanda seçime gidebilirim?” Bana bir süre bekletme yönünde bilgi verdi ve stüdyodaki tekrar yöne gitti. Bir an önce, Quincy Jones’la birlikte tekrar geldi. Quincy, şeffaf tablolarda tek görünen bir şablon aldı ve herhangi bir tereddüt içindeyken 1 yöne işaret etti ve “Bu bitti!”

Bu, herkese her şeye ilişkin geçmiş şeffaflığı seçtiğini her an içerdiğim en hızlıydı ve olumlu bir karar verdi. Mutluluk duydum, Michael sevindi, etiket çok hoşuma gitti ve dünya çapında memnun olduğunu iddia ettim. “

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın