Destek-up ECU çip Tuning tarafından otomatik işlevselliğini

Ne zaman geri mekanizması otomobillerin el ile kişisel bilgisayar olduğunda şimdi ve rsquos durumda kontrol edildi gün hayatımın parçası bugünlerde haline ve rsquos üretimi araçlar, onların mekanizması olarak bilgisayar sistemleri tarafından yönetilen gitti. Şu anda üretilen araçların motoru ile zenginleştirilmiş hemen ateşleme yöntemi ve yakıt verimliliği işleyen sonra görünüyor bilgisayar yazılımı ile tutulan ünitesi (ECU) yönetme.
Ama her neyse, bilgisayar tarafından yönetilen olma herhangi bir otomatik rağmen donatılmış bileşenleri amortisman gibi onların normal nedeniyle giy ve gözyaşı ve performanslarını azalan başlasın. Diğer tarafta, sanki onun sevgili araç ya da kamyon arabasından gelişmiş işlevsellik sağlama yararlıdır benimseyen çözümler aramak için her zaman o adresinden daha fazla bilgi almak için her kişinin isterdim. Çip tuning olduğunu en kolay ve saygın bir tek çözümleri arabanda genel performansını artırma, verimli şekilde fiyat. Otomatik ECU içinde yazılı planı yeniden yazılmış çip tuning kullanım yaparak, yakıt verimliliği rakamlarla değişiklikler sonucu ve ayrıca motor gücü artırılması durumlar çoğu burada.
İlginçtir, şimdi çip tuning gün kullanım dünya genelinde büyük popülerlik kazanıyor ve otomatik meraklıları oluştururken, onların otomobil genel performansını geliştirmek için herhangi bir tereddüt, gerek kalmadan kullanır. Bu eğilim gidiyor, bu gün çeşitli şirketlerden sağlanmaktadır kullanıcı dostu araç elverişli bir konuma sahip küçük pc uzmanlığı ile bir birey tarafından kullanılması gereken fiş ayarlama.
Çip tuning yükselen kullanımı bu gün araç sahipleri sadece araç ya da kamyon işlevselliğini artırılması, ama aynı zamanda eklenen genel performansını tadını çıkarmak için bu fişleri ile çalışma için bu fişleri yararlandığımız değil aslında tanık olabilir onların yeni otomobil satın aldı. Bu da kişilerin çoğu için şaşırtıcı olabilir, ama bu çoğunlukla beri arabalarını farklı bölgelerdeki satış için gezegen genelinde araç ya da kamyon üreticileri tarafından kabul edilen üretim gereksinimleri. Rağmen araçlar ile çok satılan aynı üreticileri tarafından imal aynı küre benzersiz köşesinde türleri motoru, iletim sistemi ve diğer öğeleri farklı olduğunu bilmek için sürpriz olacak.
Bu çoğunlukla beri kısıtlamaları ve çeşitli ülkelerde hangi nedeniyle farklı bölgeler için onların otomobil üreticisi için üreticileri var hakim sürüş durumlar var. Ama bir etkisi olarak aynı otomobil sahipleri başka bir ülkede uygulanabilir diğer özellikleri zevk almak mümkün değildir. Enable all in zevk için yetenekli olduklarını otomatik chip Tuning ile yuvarlak onların otomobil verimliliğini onlar nerede o olma satılmaktadır bazı kısıtlamalar gerek kalmadan diğer ülkede zevk olurdu gibi.
Chip Tuning işleyişi:
Çip yardımı ile silinebilir programlanabilir çalışma yalnızca bellek araç ya da kamyon değiştirilmiş olarak da adlandırılır EPROM ayarlama. EPROM temel kelime olabilir belki de bu perakendeciler aracınızın mekanik bilgi bileşeni olarak tanımlanan. Bir heyecan verici bu bileşenin kendi bellek araç sahibi gereksinim bağlı olarak farklı bir sistemi ile değiştirilebilir işlevidir. Bu bellek EPROM brining tarafından silinir için ultraviyole radyasyonu ile konuş.
Otomatik güç desteği chip Tuning ile arttırarak zevk avantajları:
Çip tuning kullanım yapma avantajları aşağıdaki gibi özetlenebilir:
1 motorun hassas kirliliği tamamen ücretsiz sürüş sağlanmasında sonuçları yakıt kullanır gibi yakıt verimli performans,. araç Ayrıca başlatılıyor. Öncesinde tipik bir araba hareket de geliştirir.
iki. Çip tuning veya daha az güçlü motorları güçlü motorları ile donatılmıştır eşit otomobiller olursa olsun her türlü uygundur. Verimlilik buna göre geliştirilmiş motoru enerji dayalı.
3. etkileri, garanti ve sigorta otomobil çip tuning efsane en millet arasında var. Bu konuda teknik gelişmeler yoluyla gezegen üzerinde gidiş, chip tuning üretim şirketleri devam adlandırılan ürünlerin herhangi üzerinde etkisi var gibi cips inşa ediyoruz bilmek ilgi olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın