Decoded & ndash Gardırop Tasarımlarının Farklı Formları

Yatağın ardından yatak odasının en önemli mobilyalarından biri olarak kabul edilen dolaplar yıllardır etrafta. Sürekli olarak kullanıldıklarından, 1’in genel olarak geniş, yeterli hareket etmesini, hareket etmesini ve çalışmasını ve mevcut d & eacutecor’la düzgün şekilde çalışmasını garanti etmelidir. Burada, kendine özgü türden dolapların bir listesi var, böylece her bir şey hakkında iyi bildiğiniz ve gereksinimlerinize göre en iyi olanı seçebileceğiniz bir seçim yapabilirsiniz. Bir göz at!
Ücretsiz Daimi Dolap
Hiçbir maliyet ayakta yatak odası için en yaygın gardırop tasarımı ve tarzıdır ve her ikinci konutta tanımlanabilir. Hareket halinde dolaşmak için zahmetsizce bağımsız bir gardırop da değil, aynı zamanda bir dizi malzeme ve kapı seçeneğinde de mevcut. Tek bir ürünü satın almaktan birini tutabilen tek faktör, bu gardırobun kapıların basit çalışması için çok fazla alan tüketmesidir.
Duvara Monte Dolaplar
Tasarımcı dolapları trend olmaya başladı. Mülk sahipleri, eski kolejde tamamen ücretsiz duran gardıroplara elveda ve duvarlara monte edilmiş gardıroplar için ek ve ilave teklifler veriyorlar. Niye ya? Çünkü duvara monte edilmiş ve çok fazla yer kaplıyorlar. Ayrıca gömme dolaplar olarak da tanımlanır, küçücük ve masif olabilirler.
Sürgülü Kapı Dolapları
En yeni gardırop stilleri arasında, sürgülü kapılar için dolaplar tercih ediliyor, yer tasarrufu sağlıyor, çalışılması zahmetsiz ve göze çarpıyor. Genel olarak inşa edilmiş tabandan tavana kadar, sürgülü kapı dolapları, mevsimlik malzemelerin tümünü satıcıya kadar asılı alan üzerinde yeterli alan sağlar.
Gardırop
Gömme dolaplar oldukça nadirdir ve lüksün bir göstergesidir. Her bir kız & rsquos rüyası, gömme dolaplar büyüktür ve kamyon dolusu giysi, ayakkabı, aksesuar ve daha fazlasına sahip olanlar için harika bir çözümdür. Bir gezintiye dolabın gardırop, normalde, ne koymak istediğine karar verirken, kullanıcının oturması için bir sandalye veya bir bank vardır. Herhangi bir yedek alan basitçe bir gömme dolap haline dönüştürülebilir.
Armoires
Mekânlarına standart bir fikir vermek isteyenler, perakendecilere eşyalarını taklit etmeyi tercih edebilirler. Armoires normalde ahşaptan yapılmıştır, oymalar ve bir dizi depolama seçeneği vardır. Armoires, büyük ölçüde işe yaramadan herhangi bir alanın görünümünü iyileştirmek için de kullanılabilir.