Decoded & ndash Gardırop Tasarımlarının Farklı Çeşitleri

Yataktan sonra yatak odasının en önemli mobilyalarından biri olarak düşünüldüğünde, dolaplar onlarca yıldan beridir. Sürekli kullanıldıkları için, tek bir kişi, genellikle, geniş ve rahat bir şekilde hareket etmesini ve çalışmasını ve mevcut d & eacutecor ile düzgün şekilde ilerlemesini sağlar. Burada, her bir form hakkında doğru bir şekilde bilmeniz ve gereksinimlerinize göre en etkili olanı seçebilmeniz için farklı türden gardıropların listesi yer almaktadır. Bir göz atın!
Ücretsiz Gardırop
Masrafsız ayakta yatak odası için en yaygın gardırop tarzıdır ve her bir ikinci mülkte bulunabilir. Sadece ayakta durabilmeniz için serbest duran bir gardırop değil, aynı zamanda bir dizi malzeme ve kapı imkânı da var. 1’i geri almayı başarabilen tek nokta, bu gardırobun kapıların basit çalışması için çok fazla alan tüketmesidir.
Duvara Monte Dolaplar
Tasarımcı dolapları bir trend haline geldi. Mülk sahipleri eski üniversite masrafsız duran gardıroplara elveda teklif ediyor ve duvara monte dolaplar için çok daha fazlasını tercih ediyorlar. Niye ya? Basitçe duvara monte edildiğinden ve çok fazla yer tasarrufu sağladığından. Ayrıca gömme dolaplar olarak da tanımlanır, onlar kadar büyük ölçüde kompakt olabilirler.
Sürgülü Kapı Dolapları
En güncel tüm gardırop stilleri arasında, sürgülü kapı dolapları popülerdir, yerden tasarruf sağlar, kullanımı kolay ve mükemmel görünür. Normal olarak inşa edilen tabandan tavana, sürgülü kapı dolapları, mevsimlik malzemelerin tümünü saklamak için asılı bölgenin üzerinde yeterli alan sağlar.
Gardırop
Gömme dolaplar oldukça nadirdir ve lüksün bir göstergesidir. Her kız & rsquos rüyası, dolaba dolabilen gardıroplar, yük taşıma, ayakkabı, aksesuar ve çok daha fazlasına sahip olanlar için büyük ve mükemmel çözümdür. Bir gömme dolap genellikle ne koymak için karar verirken oturmak için kullanıcının ortasında bir sandalye veya bir bank vardır. Herhangi bir yedek alan zahmetsizce bir gömme dolap haline dönüştürülebilir.
Armoires
Bir mekanı gerçekten hissettirmek isteyen bir klasik, bir eşyalarını saklamak için bir armoire seçebilir. Armoires normalde ahşaptan yapılmış, oymalar ve birçok depolama alternatifi var. Armoires ayrıca, önemli ölçüde çalışmayan herhangi bir alanın görünümünü artırmak için kullanılabilir.