Decoded & ndash Gardırop Stillerinin Farklı Biçimleri

Yatağın hemen ardından yatak odasının en önemli mobilyalarından biri olarak görüldüğü gibi, dolaplar yıllardır etrafta. Düzenli olarak kullanıldıklarından, genel olarak, geniş ve rahat hareket edebilecekleri, hareket edebilecekleri ve çalışabilecekleri ve mevcut d & eacutecor’la iyi bir şekilde uyumlu olduğu garanti edilmektedir. Burada, her türden güzel bir şekilde bilmeniz ve arzularınıza göre en iyi olanı seçebilmeniz için farklı çeşitleri olan gardıropların listesi yer almaktadır. Bir göz atın!
Malesef Gardırop Yok
Masrafsız ayakta yatak odası için en yaygın gardırop tarzıdır ve hemen hemen her ikinci evde bulunabilir. Sadece hareket etmek için zahmetsiz duran serbest bir gardırop değil, aynı zamanda malzeme ve kapı seçeneklerinde de erişilebilir. 1’i satın almadan geri alabilecek tek sorun, bu gardırobun kapıların zahmetsizce çalışması için çok fazla alan tüketmesidir.
Duvara Monte Dolaplar
Tasarımcı dolapları trend olmaya başladı. Mülk sahipleri eski kolejde ücretsiz ayakta duran gardıroplara elveda ve duvarlara monte edilmiş gardıroplar için çok daha fazlasını seçiyorlar. Niye ya? Çoğunlukla duvara monte edildiğinden ve çok fazla yer biriktirdikleri için. Gömme dolaplar olarak da bilinir, aynı zamanda masif olarak da küçük olabilirler.
Sürgülü Kapı Dolapları
En güncel tüm gardırop stilleri arasında, sürgülü kapı dolapları iyi bir şekilde popülerdir, yerden tasarruf sağlar, kullanımı basittir ve görünmesi harikadır. Genel olarak inşa edilmiş tabandan tavana, sürgülü kapı dolapları, mevsimlik malzemelerin tümünü alışveriş yapmak için asılı bölgenin üzerinde yeterli alan sağlar.
Gömme Dolaplar
Gömme dolaplar oldukça nadirdir ve lüksün bir göstergesidir. Her kız ve rsquos rüyası, gömme dolaplar çok büyük ve kamyonlar, giysiler, ayakkabılar ve ekstra yükler için mükemmel çözüm. Bir gezintiye dolabın gardırobunda, kullanıcının ne giyeceğine karar vermek için oturması için bir sandalye veya bir bank vardır. Herhangi bir yedek alan rahat bir dolaba dönüştürülebilir.
Armoires
Mekânlarına geleneksel bir his vermeyi takdir edenler, eşyalarını saklamak için bir armoire seçebilirler. Armoires genellikle ahşaptan üretilir, oymalar ve çeşitli depolama seçeneklerine sahiptir. Armoires, herhangi bir alanın görünümünü önemli ölçüde çalışmadan artırmak için de uygulanabilir.