Decoded & ndash Gardırop Stilleri Farklı Türleri

Yatağın ardından yatak odasının en önemli mobilyalarından biri olarak düşünülen gardroplar, onlarca yıldan beridir. Sürekli olarak kullanıldıklarından, genellikle geniş ve yeterli olduğunu, hareket etmenin ve işlemenin ve mevcut d & eacutecor’la güzel bir şekilde ilerleyebilmenin kesin bir gereksinimidir. Çeşitli çeşitlerin gardıroplarının bir listesi aşağıdadır, böylece her bir çeşidi iyi bilir ve taleplerinize göre en uygun olanı seçersiniz. Bir göz atın!
Tamamen ücretsiz Daimi Gardırop
Ücretsiz ayakta yatak odası için en sık kullanılan gardırop tarzıdır ve her ikinci konutta tanımlanabilir. Taşınması kolay olmayan, tamamen serbest duran bir gardıroptan ibaret değildir, aynı zamanda çeşitli malzeme ve kapı seçeneklerinde de sunulmaktadır. Birinin 1 kazanılmasını geri alabilen tek sorun, bu gardırobun kapıların zahmetsizce çalışması için çok fazla alan tüketmesidir.
Duvara Monte Dolaplar
Tasarımcı dolapları bir trend haline geldi. Mülk sahipleri, eski okullara kesinlikle serbest duran gardıroplara elveda ve duvarlara monte edilmiş gardıroplar için ekstra ve daha fazlasını tercih ediyorlar. Niye ya? Çoğunlukla duvara monte edildiğinden ve çok fazla yer biriktirdikleri için. Ayrıca, gömme dolaplar olarak da tanımlanırlar, bu kadar etkili bir şekilde mütevazı olabilirler.
Sürgülü Kapı Dolapları
En son tüm gardırop tasarımları arasında, sürgülü kapı dolapları iyi bilinir, yer tasarrufu sağlar, kullanımı hızlıdır ve bakmak için harikadır. Yaygın olarak inşa edilmiş tabandan tavana, sürgülü kapı dolapları, mevsimlik malzemelerin tümünü alışveriş yapmak için asılı alanın üzerinde yeterli alan sağlar.
Gardırop
Gömme dolaplar oldukça nadirdir ve lüksün bir göstergesidir. Her kız ve rsquos rüyası, dolaba dolabın gardıropları, giysi, ayakkabı, aksesuar ve daha fazlasından oluşan kamyonlar için en iyi çözümdür. Bir gömme dolap normalde, ne koymak için karar verirken oturmak için kullanıcının ortasında bir sandalye veya bir bank vardır. Herhangi bir boş alan basitçe bir gezintiye dolabına dönüştürülebilir.
Armoires
Bir standardı gerçekten ödünç vermeyi sevenler, eşyalarını almak için bir armoire seçebilirler. Armoires genellikle ahşaptan üretilir, oymalar ve çeşitli depolama seçeneklerine sahiptir. Armoires, herhangi bir alanın görünümünü iyileştirmek için büyük bir iş çıkarmadan da kullanılabilir.