Decoded & ndash Farklı Dolap Tasarım Çeşitleri

Yataktan hemen sonra yatak odasının en önemli mobilyalarından biri olarak kabul edilen dolaplar yıllardır etrafta. Sürekli kullanıldıkları için, belirli bir özellik, normal olarak, geniş, yeterli ve hızlı hareket etmesini ve çalışmasını ve mevcut d & eacutecor’la güzel bir şekilde ilerlemesini garanti etmelidir. Burada, her türden doğru bir şekilde bilmeniz ve ihtiyaçlarınıza göre en etkili olanı seçebilmeniz için farklı çeşitlerin gardıroplarının bir listesi verilmiştir. Bir göz at!
Tamamen ücretsiz Daimi Gardırop
Tamamen serbest duran yatak odası için en yaygın gardırop tarzıdır ve her ikinci konutta keşfedilebilir. Taşımak için zahmetsizce serbest duran bir gardırop sadece değil, aynı zamanda bir dizi malzeme ve kapı seçeneği de var. 1’i satın almayı başarabilen tek şey, bu gardırobun kapıların basit çalışması için çok fazla alan tüketmesi.
Duvara Monte Dolaplar
Tasarımcı dolapları bir trend haline geldi. Ev sahipleri eski kolejde ücretsiz ayakta duran gardıroplara hoşçakalın ve duvara monte edilmiş gardıroplar için daha fazlasını tercih ediyorlar. Niye ya? Çünkü duvara monte edilmiş ve çok fazla yer kaplıyorlar. Ayrıca gömme dolaplar olarak tanınan, onlar kadar büyük ve küçük olabilir.
Sürgülü Kapı Dolapları
En son tüm gardırop tasarımları arasında, sürgülü kapı dolapları iyi bilinir, yer tasarrufu sağlar, kullanımı basit ve bakılması mükemmeldir. Yaygın olarak inşa edilmiş tabandan tavana, sürgülü kapı dolapları, mevsimlik malzemelerin tümünü saklamak için asılı bölgenin üzerinde yeterli alan sağlar.
Gardırop
Gardırop dolapları oldukça nadirdir ve lüksün bir göstergesidir. Her bir kız & rsquos rüyası, dolaba dolabilen gardıroplar, kamyonlar, ayakkabılar, aksesuarlar ve daha fazlasından oluşanlar için mükemmel ve mükemmel bir çözüm. Bir gezintiye dolabın gardırobunda, kullanıcının ne giyeceğine karar verirken oturması için ortada bir sandalye veya bir bank vardır. Herhangi bir yedek oda basitçe bir gömme dolap haline dönüştürülebilir.
Armoires
Kendi alanlarına standart bir fikir vermeyi takdir edenler, eşyalarını satın almak için bir armoire seçebilirler. Armoires genellikle ahşaptan yapılmış, oymalar ve bir dizi depolama seçeneği var. Armoires ayrıca, herhangi bir alanın görünümünü önemli ölçüde çalışmak zorunda kalmadan geliştirmek için de kullanılabilir.