Decoded & ndash Dolap Tasarımlarının Farklı Türleri

Yataktan kısa bir süre sonra yatak odasının en önemli mobilyalarından biri olarak düşünüldüğünde, dolaplar on yıllardır sürüyor. Sürekli kullanıldıkları için, tek bir kişi, her zaman geniş, yeterli, hareket etmesi ve çalıştırılması ve mevcut d & eacutecor’la etkin bir şekilde hareket etmesinden kesinlikle emin olmalıdır. Burada, her türden iyi bilmeniz ve isteğinize göre en etkili olanı seçebilmeniz için ayırt edici türlerin dolaplarının listesi yer almaktadır. Bir göz atın!
Ücretsiz Daimi Dolap
Ücretsiz ayakta durma, yatak odası için en yaygın gardırop tasarımı ve stilidir ve her ikinci konutta tanımlanabilir. Sadece hareket eden serbest dolabın serbest dolaşımı değil, aynı zamanda bir dizi malzeme ve kapı seçeneği de var. Birinden alışveriş yapmak için bir tek geri tutabilen tek şey, bu gardırobun kapıların karmaşık olmayan çalışması için çok fazla alan tüketmesidir.
Duvara Monte Dolaplar
Tasarımcı dolapları bir trend haline geldi. Mülk sahipleri, eski kolejlere malolacak dolaplara elveda ve daha fazla ve duvarlara monte edilmiş gardıroplar için çok daha fazlasını tercih ediyorlar. Niye ya? Çünkü duvara monte edilmiş ve çok fazla yer kaplıyorlar. Ayrıca, gömme dolaplar olarak tanımlanır, onlar kadar büyük küçük olabilirler.
Sürgülü Kapı Dolapları
En güncel tüm gardırop tasarımları arasında, sürgülü kapı dolapları ortaktır, yer tasarrufu sağlar, çalışmak için karmaşıktır ve iyi görünür. Tipik olarak tabandan tavana inşa edilmiş, sürgülü kapı dolapları, mevsimlik malzemelerin tümünü alışveriş yapmak için asılı yerin üstünde yeterli alan sağlar.
Gardırop
Dolap dolapları oldukça nadirdir ve lüksün bir göstergesidir. Hemen hemen her kız & rsquos rüyasında dolaşan gardıroplar, kamyonlar, giysiler, aksesuarlar ve daha fazlasına sahip olanlar için muazzam bir çözüm. Bir gezintiye dolabın gardırop, genellikle ne koymak için karar verirken bile oturmak için kullanıcının ortasında bir sandalye veya bir bank vardır. Herhangi bir yedek alan kolayca bir gardırop içine dönüştürülebilir.
Armoires
Alanlarına standart bir fikir vermek isteyen kişiler, eşyalarını almak için bir armoire tercih edebilirler. Armoires genellikle ahşaptan yapılmış, oymalar ve çok sayıda depolama çözümü var. Armoires, herhangi bir alanın görüntüsünü büyük bir iş çıkarmadan artırmak için de kullanılabilir.