CompTIA Sertifikası BT Vocationınızı Artırır

Kendiniz yalnızca içerik materyali teknolojik yenilik (IT) pazarında bulunuyorsa, kendiniz, sertifikalardan yoksun olarak hareket edemeyeceğiniz bir güncelliğin olduğunu anlayın. CompTIA sertifika paketleri, üstün koruma sertifikası yönünde bulut temellerini içeren özel sertifikalar doğrultusunda giriş hattı teknolojisi hizmeti için A + sertifikasına karşı özel hizmetlerin her bir pozisyonu için edinilebilir. Yalnızca BT işinizde kendiniz ilerlemeye yönelik 20 bayide tarafsız sertifikalar veriyorlar. Bu yazıda BT sektörü için kendinize yaklaşacak birkaç Stratejiniz bulunmaktadır.

CompTIA A +

A + sertifikası, teknolojik yardım için aşamalı belge alır. Kendini, yalnızca devrimci bir işyeri ortamında, tedarikçi bireysel bilgisayar sistemleri ve çevre birimleri için önemli olan yeterliliklerden oluştuğunu gösterir. A + sertifika almak için kendisi gerçekten 2 kontrol etmelidir. Birinci test bilgisayar bileşenlerini belirtir. 5 alan var: Bilgisayar bileşenleri, ağlar, dizüstü bilgisayarlar, yazıcılar ve operasyonel çözümler. Her alan bir sürü alt alan içerir. Anında, iş uygulamaları ve bağlantıyı gerçekleştiren kolları kontrol edin. 4 alan adından oluşur: Çalışma planları, temel güvenlik, hücre yöntemleri ve sorun giderme. Başlangıçta kontrol ile birlikte, her alan her bir alt etki alanından oluşur. Her değerlendirme 90 dakikadır. İlk girişimi takiben 900’den 675 sıralaması; 900 geçerlilik aralığında 700 sıralamada bir girişim 2. A + sertifikası teknolojik rehberlik çalışmalarının çeşitliliği için aydınlatıcı.

CompTIA Topluluğu +

Topluluk + sertifikası, ilerici bir dizüstü bilgisayar topluluğuna yardım etme yönünde kritik olanı gösterir. Topluluk + sertifikasını üretme yönünde almak için yalnızca bir tane inceleme var. Topluluk mühendisliği, topluluk medyası ve topolojileri, topluluk sistemleri, topluluk komutası, topluluk uygulamaları ve toplum güvenliği olmak üzere 6 alandan oluşur. Her bir alan ağın her özelliğini maskeleyen bir çok alt etki alanı içerir. Deneme 90 dakika uzunluğunda, 900’e doğru 100 ölçeğinde 720 geçme derecesine sahip. Sınav için herhangi bir talep yok, yine de CompTIA A + sertifikası ve 9 haftalık ağ oluşturma karşılaşmaları şiddetle tavsiye edilir. Sertifika birkaç yıl geçtiğinde geçerliliğini yitirir.

CompTIA Kararlılığı +

Temel güvenlik + sertifikayla, kendinize ait koruma rutinlerini ve ipuçlarını basitçe bilmek isteyen pozisyonlar için hazırlanıyorsunuz. Kendinizi devrimci saldırılar için yazdığını ve onlara karşı aktif olarak hitap ettiğini ortaya koyuyor. Düşünme, 6 alan adından oluşur: Topluluk istikrar; uyum ve operasyonel kararlılık; tuzaklar ve zayıf noktalar; bilgisayar yazılımı, bilgi ve gerçekler ve ana bilgisayar koruması; anlaşma ve karakter kontrolü ve şifreleme ile uğraşmak Her alanın yönünde çeşitli alt alanlar var, olasılık muayenesine uyum için topluluk tekniklerinin korunmasına yönelik herhangi bir şeyi maskeliyorlar. Denemek 90 dakika çok uzun. 100 üzerinden 900’e doğru 750 ölçeği geçer. CompTIA Topluluk + sertifika ve 2 yıllık bir emniyet hedefi ile topluluk hizmetleri karşılaşması önerilir.

Eki 2012’nin başında başlayarak, A +, Topluluk + ve Temel güvenlik + değerlendirmeleri iki sonuç ve işlevsellik bağımlı soruyu içermektedir. Genel performansa bağlı sorular, sadece dijital bir doğal ortamda bir çaba sarf ederek cevaplanır. CompTIA, etkili merkezli sorgulamalar için sistem yönünde teşebbüs etmeden hemen önce pratik deneyim üzerine avuç içilmesi öneriyor.

Birtakım CompTIA sertifikaları, yenilenmezse birkaç yıl sonra derhal sona erer. Kendiniz tek başına ilerleme eğitimi ve öğrenme yazılım paketinde yer alarak önemli bir konum sertifikası oluşturarak onları yenileyebilir veya sertifikanın daha yeni bir sürümünü inceleyebilirsiniz. Yenilemeyi zorunlu kılmak, CompTIA sertifikalı erkek ve kadınların yetenekli piyasadaki yeni atılımları düzenleme tekniklerini içerdiğinden emin olmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın