Citroen C3 1.six litrelik dizel motor genel bakış

Citroen C3 1.6 Litre dizel motor eleştiri

Citroen başka defa taşıdı ama Citroen C3 Otomobil segmentleri gelince, bu kesinlikle bir mucize olduğu kadar küçük araba tanıtımı onur vardır. Özgün C3 2002 yılında Saxo ve balta başlatıldı tam olarak nerede öncül modelleri. C3 kendi sınıfındaki en önemli satan Otomobil segmentleri ve Citroen için büyük bir önemi vardır. Bu sıcak Otomobil segmentleri arasında onun diğer C1, C3 Picasso ve DS3s var. DS3 üç Kapılı sınıfta oldukça güzel ve harika iş kurumsal dışarı taşıma olur. C3 sadece 5 Kapılı vücutta geliyor. Citroen C3 1.1 litre 59bhp, sonra 1.four litrelik 72bhp ve 1.four litrelik 94bhp başlar motorlar bir dizi, ve belirli bir son 1.six litrelik 118bhp. Citroen C3 dizel motorlar 1.four litrelik 67bhp, artı bir 1.six litrelik 89bhp ve 1.6 litre 108bhp oluşur.

Citroen sayısız deneyler daha küçük araç pazarda, öte yandan C3 yürüttü, üreticinin normal Otomobil segmentleri kalmıştır. 2010 modeli son modelinde sadece yayımlanmıştır önce 2002.Earlier içinde Fransız otomobil üreticisi Saxo vardı ve hala onları özel olarak Saxo AX ve biz göz önünde bulundurun. Öyle olsa bile, 1978 yılında vize dışında hiçbir diğer Otomobil segmentleri tarafından Citroen Citroen C3 tarafından sağlanan ferahlık teklif etti. C3 genel olarak – iki milyonu aşkın sattı ve onun stil oldukça önemli ölçüde onun denize indirmek – övdü araba veya kamyon sevgi ile hatırlanacak olacağını değildi, aslında ama rağmen. C3 baş tasarımcı Mark Lloyd bahsedilen normalde bazı değişiklikler yaparlar ama C3’ın durumda, anladılar, değişiklikler büyük bir anlaşma yapmak zorunda değilsiniz ki.

Bir sonucu olarak, yeni C3 kısa ve keskin artan Bone, büyük bir ön cam, soğanlı tavan çizgisi, kaporta çizgisinden daha yol gidiyor yan camlar çok ışık kabin girmek için izin vardır. -Bu C3 oluşturulurken dikkate, ödemiş – tüm küçük ayrıntılar C3 düzen çok selefine asla herhangi bir zamanda maç olabilir bir seviyeye kaldırdı. C3’ın kabin son derece ferah, önyükleme yakışıklı bacak oda sağlayan 300-litre ve baş alan getirdiği rahatsızlıkların için yeter. Sürüş pozisyonu her neyse onun iyi kadar iyi olarak Volkswagen Polo değil. Diz, ön yolcu için fantastik bir alandır. Benzinli modeller İngiltere’de en büyük teşvik minis ve çoğu 1.four litre.

Citroen C3 benzin motoru 1.1 litre 61bhp 16. 62 mph bir sprint için beş saniye gerektirir, ekonomi 47,9 mpg ve CO2 emisyonları 137 g/km kombine, da bir yaya adlandırılır. İse 1.4 litre 70bhp bu 16,2 saniye sürer, 83,1 mpg ve CO2 emisyonu kombine ekonomi ile sadece 87g/km, da değil önemli ölçüde daha büyük. Citroen C3 dizel motor 1.six litrelik 110bhp 74.4 mpg ve CO2 emisyonu kombine ekonomi sadece 99 g/km sadece 9.7 saniyede 62 mil sprint ile sağlar, Ekonomi ve genel performansı sunar. Yol ve Rüzgar sesleri çok iyi olan müthiş bir hayal kırıklığıdır bastırılır değil. Direksiyon hoş doğru ve tartılır ama bunu kendisi de hızlı bir şekilde bu düpedüz pürüzsüzlük kendi kendine merkezleri çok hızlı off eğer kilidi yara.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın