Çift Koni Karıştırıcınız, Karıştırma ve Karıştırma Taleplerinizi Memnun Etmenizi Sağlar

Karıştırıcıların etkili bir şekilde formüle edilmesinden ve granüllerin ve kuru tozun homojen olarak karıştırılmasından elde edilen verimli bir özellik, çift koni karıştırıcıdır. Bu blender, tamamen serbest akışlı katıları karıştırmak için ilaç endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. İlaçların bir miktar ilaç bileşeninin kombinasyonu ile hazırlandığı için kullanımı artmıştır. İlaçları verimli bir şekilde karıştırmak için bazı yüksek performanslı karıştırma makineleri tanıtılmış ve bunların arasında tek bir çift konik karıştırıcı kullanılmıştır. Birçok ilaç kuruluşunun kendi kişisel harmanlama makineleri vardır.
Bu blenderi satın almak zor bir işlem değildir. Şu anda blender ve mikser üretimine giren birçok şirket var. Çok sayıda boyut, şekil ve hıza sahip karıştırıcılar ve karıştırıcılar elde edilebilir. Birim yığınlarında çoğunlukla yoğun kütle yoğunluğu parçacıkları harmanlanmıştır. Belirtilen oranlarda karıştırma ve karıştırma, çift koni içinde kolaylıkla yapılabilir.
Çift koni harmanlayıcılar, hijyenik cila ile parlatılmış, 316-paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Karıştırıcının dış yüzeyi genellikle 150 grit ile cilalanır. Bu tür blender daha az bakım gerektirir. Son derece düşük güçte etkili çalışma, karıştırma sektöründe yaygınlaşmayı sağlar.
Harmanlanacak malzemeler çift koninin midesine dökülür ve kapsamlı bir harmanlama için sürekli olarak karıştırılır. Normalde karıştırma ve karıştırma işini bitirmek için yaklaşık 10 dakika sürecektir. Zaman, harmanlama için kullanılan bileşenlerin formuna göre değişir. Ücretsiz akan güçlü materyaller, kesinlikle karıştırmak için on dakikadan daha az sürelidir. Büyük ölçekli üretime giren ilaç firmaları, bu karıştırıcıyı muazzam miktardaki bileşenleri karıştırıp harmanlayabildiğinden kullanır. İlaç endüstrisi dışında, blender ayrıca kimyasal, kozmetik ve yemek pazarında da uygulanır.
Bir çift konik blender, silindirin her iki tarafında iki konik kenevir ile silindirik formdadır. Konik ağızlık, dolgu malzemelerini açmak ve çıkarmak için açılacaktır. Açıklıklar kelebek vanalar kullanılarak manuel olarak kontrol edilecektir. Üniteler, uygun emniyet korkulukları ve emniyet kilitleri kullanılarak iyi korunmaktadır. Piyasada 1800 litre kapasiteye kadar çift konili karıştırıcılar mevcuttur. Blender üzerindeki elektronik düğmeler, önemli ölçüde güçlük çekmeyecek şekilde çalışmasına yardımcı olur. Blender, tekerlekli sağlam bir stand üzerine monte edilebilir. Bu destek onu farklı yönlere taşıyor. Bu arada, duvarlara monte edilen blender, yerden tasarruf edilmesine yardımcı olur.
Çift koni karıştırıcıların göze çarpan özelliklerinden bazıları şunlardır: –
Yoğunlaştırıcı çubuklar & ndash Tam tamburun ağırlığı, çubuklar üzerinde yoğunlaşacaktır. Yüksek yoğunluktaki çubuklar, uygun harmanlama için tamburun her iki tarafına hareket ettirilmesine yardımcı olur.
Duvar üzerinde Arial building & ndashMounting blender alandan tasarruf sağlar.
Tip 316 paslanmaz çelik parçalar – Daha yüksek kaliteli paslanmaz çelik gövde, pas ve toza dayanıklıdır.
Yüksek kaliteli dış ve iç kaplama & ndash Ayna bitmiş iç yüzeyi ve mat bitmiş dış yüzeyi şık bir görünüm sağlar.
Elle çalıştırılan kelebek tahliye vanaları & ndash Bu, karıştırma ve karıştırma işlemlerinin tam kontrolünü sağlar. Malzemeler sadece karıştırma işleminin bittiğini hissettiğinizde deşarj olur.
Tam entegre motorlar ve kontroller – Verimli karıştırma ve karıştırma için yüksek kapasiteli motorlar.