Çift Koni Karıştırıcınız, Karışımınızı ve Karıştırmanızı İstiyor

Granüllerin ve kuru tozun homojen olarak karıştırılmasında ve karıştırılmasında kullanılan etkili karıştırıcılardan bir tanesi çift koni karıştırıcıdır. Bu blender, ilaç endüstrisinde, maliyetsiz akan katı maddelerin harmanlanması için geniş çapta kullanılmaktadır. İlaçların bir dizi tıbbi bileşenle birlikte hazır olması nedeniyle kullanımı günümüzde artmıştır. İlaçları etkili bir şekilde karıştırmak için bazı yüksek performanslı harmanlama makineleri piyasaya sürüldü ve bunlardan bir tanesi çift koni karıştırıcıdır. Pek çok ilaç şirketinin kişisel harmanlama makineleri vardır.
Bu blenderin alınması zorlu bir iş değildir. Artık blender ve mikser imalatına yönelik birçok organizasyon var. Çeşitli boyut, şekil ve hızdaki karıştırıcılar ve karıştırıcılar elde edilebilir. Birim kütlelerde büyük ölçüde kütle yoğunluğu parçacıkları harmanlanmıştır. Belirtilen oranlarda karıştırma ve karıştırma, çift koni içinde hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir.
Çift koni harmanlayıcılar, 316 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir ve iç kısımları hijyenik bir şekilde parlatılmıştır. Karıştırıcının dış yüzeyi genellikle 150 grit ile cilalanır. Bu tip karıştırıcı daha az bakım gerektirir. Son derece düşük güçte etkili çalışma, karıştırma işinde iyi bilinmesini sağlar.
Harmanlanacak malzemeler çift koninin mide içine dökülür ve sürekli bir karıştırma için karıştırılır. Tipik olarak karıştırma ve karıştırma işleminin tamamlanması için yaklaşık on dakika sürecektir. Zaman harmanlama için sarf malzemesi yerine göre değişir. Kesinlikle serbest akan güçlü bileşenler tamamen karışması için 10 dakikadan az bir zaman alır. Büyük ölçekli üretime giren ilaç firmaları, bu mikseri kullanarak büyük miktardaki malzemeleri karıştırabilir ve harmanlayabilir. İlaç endüstrisi dışında, blender ayrıca kimyasal, kozmetik ve gıda pazarında da kullanılmaktadır.
Bir çift konik blender, silindirin her iki tarafında iki konik kenevir ile silindirik formdadır. Konik keski, bileşenleri doldurmak ve çıkarmak için açılacaktır. Açıklıklar kelebek vanalar kullanılarak manuel olarak kontrol edilecektir. Üniteler, kabul edilebilir güvenlik korkulukları ve emniyet kilitleri ile iyi korunmaktadır. Piyasada 1800 litre kapasiteye kadar çift koni karıştırıcılar elde edilebilir. Blender üzerindeki elektronik düğmeler, önemli ölçüde güçlükle çalışmasına yardımcı olur. Blender, tekerlekli sağlam bir stand üzerine monte edilebilir. Bu destek onu benzersiz yönlerde hareket ettiriyor. Bu arada, duvarlara monte edilen blender alanın korunmasında yardımcı olur.
Çift koni karıştırıcıların göze çarpan özelliklerinden bazıları şunlardır: –
Yoğunlaştırıcı çubuklar & ndash Tüm tamburun ağırlığı çubuklara yoğunlaşacaktır. Oldukça yoğunlaştırılmış çubuklar, uygun karıştırma için tamburun her iki tarafına hareket ettirilmesine yardımcı olur.
Duvar üzerinde Arial bina & ndashMounting blender alandan tasarruf sağlar.
Tür 316 paslanmaz çelik parçalar – Yüksek kaliteli paslanmaz çelik gövde, pas ve toza dayanıklıdır.
Mükemmel dış ve iç kaplama & ndash Ayna bitmiş iç yüzeyi ve mat tamamlanmış dış yüzeyi şık bir görünüm kazandırır.
Elle çalıştırılan kelebek tahliye vanaları & ndash Bu, karıştırma ve karıştırma işlemlerinin tamamında yardımcı olur. Sarf malzemeleri sadece karıştırma işleminin bittiğini hissettiğinizde deşarj olur.
Tam entegre motorlar ve kontroller – Yararlı karıştırma ve karıştırma için yüksek kapasiteli motorlar.