Çevrimiçi en kaliteli Yazıcı Toner Malzemeleri Alış için Kontrol Listesi

Yazıcılar ve toner sarf malzemeleri için çok daha fazla kişi satın alıyor. Var olan hemen hemen her marka adını ve aksesuarı taşıyan net mağazalarda var. Bu öğeler için çevrimiçi bir tedarikin kullanılmasının olumlu yönleri ve dezavantajları ve doğru bir şekilde satın alınmasına rağmen dikkat edilmesi gereken birkaç öğe vardır. Yazıcı ve toner sarf malzemelerini çevrimiçi aldığınızda nelere dikkat etmeniz gerektiğini gösteren hızlı bir kontrol listesi.

Uyumluluk için kontrol edin

Lazer yazıcı sarf malzemeleri ve toner satın almanın zor bileşeni, aksesuarların yazıcınızla uyumlu olduğundan emin olmanızı sağlar. Çoğu yazıcıda şu anda yüklü bir toner kartuşu bulunur. Ancak, kartuşu değiştirme zamanı geldiğinde, gerçekten eski kartuşta görünmeli ve kartuşta ürün seri veya kimlik numarasını yazmalısınız. Gerekli toner kartuşunun çeşitliliği konusunda olumlu değilseniz, yazıcınızın kullanım kılavuzuna bakın.

Yazıcınızın onarım gerektirmesi durumunda, diğer değiştirilebilir bileşenlerle ilgili bilgi edinmek için yazıcı kılavuzunda da doğrulayabilirsiniz. Uyumlu olan parçaların elde edilmesi gerçekten önemlidir. Toneri veya uyumlu olmayan diğer bileşenleri takmaya çalışmak makineye zarar verebilir. Ayrıca, önceden uyumluluğu kontrol ederek zamandan ve paradan tasarruf edersiniz. Yanlış toner sipariş ederseniz, size gönderilmeli ve değişim için şirkete geri gönderilecektir. Şirket orijinal nakliye miktarınızı iade etmeyebilir, bu yüzden dolar kaybedilir.

En iyi kalite için fiyat etiketi

Yazıcı sarf malzemeleri ve toner üzerindeki maliyetleri inceleyin, ancak tek başına fiyat etiketine gitmeyin. Düşük maliyetli üretilen ürünleri uygun fiyatlarla satan çok sayıda şirket var. Küçük bir ek ödeme yapmak ve mükemmel olmayacak bir ürün adı almak gerçekten çok daha üstündür.

Apple, IBM, Lanier, Epson, Dell, Brother, Canon, Dijital, GCC, Genicom, Samsung, Panasonic, Pitney Bowes ve HP Comp gibi kaliteli marka adları için internette arama yapın. Bu, fantastik bir yüksek kaliteli yazıcı aksesuarları almanızı sağlayacaktır.

Sipariş, Nakliye ve Diğer Ürünler

İnternet kuruluşunun güvenli sipariş verdiğinden ve makul nakliye ücretlerine sahip olduğundan emin olun. Bazen nakliye ücretleri birikimlerinizi tüketebilir. Bölge dükkanından alışveriş yapmaktan çok daha iyi olur. Ama en yakın yazıcı tedarik perakendecisinden uzakta yaşıyorsanız ve nakliye çok uygunsa, çevrimiçi satın almaya uygun bir şekilde değer.

Bazı çevrimiçi şirketler, yazıcı sarf malzemeleri ile birlikte bir dizi çözüm sunacaktır. Bu çözümler Sony teyp sürücüleri, dizüstü bilgisayar sabit sürücüleri, dizüstü bilgisayar pilleri, CD / DVD sürücüleri, disket sürücüleri, cep telefonu pilleri, dijital kameralar ve piller, mürekkep püskürtmeli kartuşlar ve çok daha fazlasını içerebilir.

Tüm bu ürünleri makul fiyatlarla sunan güvenilir bir firma bulduğunuzda, bir altın madeni keşfettiniz! Kendi yazıcı toner tüketiminiz için diğer bağlı ürünlerle birlikte alışveriş yapabilir ve nakliye miktarlarını birleştirerek dolar tasarruf edebilirsiniz. Ya da tatil hediyesi alışverişi için çözümleri kullanabilirsiniz. Her iki durumda da, bu ürünleri internet üzerinden kişisel evinizin rahatlığında sipariş ederek zamandan ve paradan tasarruf edersiniz.