Bütçe Maliyetinde Özel Telefon Örnekleri

Apple’ın resmen iPhone 7 ve 7 Plus’ı ilan ettiği düşünüldüğünde, vaka üreticileri son derece süslemeyi göndermek için çok çaba sarf ediyorlar. Bu kılavuz yetenekleri en yeni Galaxy s9 ince ve Samsung galaxy s9 ince durumda tüketicilerin yeni cihazların ve Samsung süs eşyalarının gönderilmeye başlamasıyla piyasaya çıkmaya başladı.
“Yedinci sırada görüşmek üzere” vesilesiyle, Apple hızlı bir şekilde en etkili minimalist iPhone davasının resmi hattını kişilere ve kişilere sosyal bir fırsat olarak gösterdi. Her halükarda, davalar Apple’ın web sitesinde göründüğü zaman, geçmiş zamanlardan gelen tanımsız bir görünüme ve hisseye katılmalarını görmek gerçekten de gerçekten de zor değil.
Daha önce de geçen uzun bir zaman gibi Kase, bir Proje (KIRMIZI) şekli içeren bir ton toplamasında bir dana vakası yayınladı. Hangi gölgelendirmeyi seçtiğinize rağmen, büyükbaş harf, 8 ince kutu için 45 dolar, kase web sitesindeki Samsung’un en ince notu 8.
Daha fazla güç bekleniyorsa, Apple’ın Wise Pil Kutusu, teslimiyet emniyeti olmaksızın aziz görevini üstlenir. Apple, konuşma süresini 26 saate çıkaracağını ve tüketicileri daha net olmayan üretkenlik için 22 saat LTE net sörf süresine teslim edeceğini doğruladı. Elastomer, özel iPhone durumları arasında temel işlem yapmak ya da bir vakayı tamamen terk etmek zorunda kalmanız durumunda takas etme eğilimindedir.
Apple iPhone 7 Wise Pil Kutusu, Apple’ın web sitesinde bugün satın almak için açık ve açıktır. Şu anda sadece iPhone 7 desteklenmektedir.
Damlalara, temiz ve çiziklere dayanması önerilen katı bir kılıf mı arıyorsunuz? Otter Box Defender Serisi, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için, teslimiyetli bir onaylama olmaksızın eğlenceli düzenleri birleştiren çok sayıda içerir. Dürüst olmak gerekirse, Otter Box, daha önce bir davada Certified Drop + Protection aktivitesini 238 saat geçtikten çok daha fazla test gerçekleştiriyor.
Yeni iPhone 7 için sunulan ek bir sert durum X-Dorian’dan Savunma Lux. Eloksal işlenmiş alüminyum kullanılarak teslim edildi ve 6,6 fitlik bir düşüşle hayatta kalma girişiminde bulundu (Askeri denetimde düşüş testi gerekliliklerinden daha iyi olan bir tahvilde), Savunma Lux’i yoğun bir şekilde geliştirildi.
Sıra dışı bir vaka yapımcısı olan iPhone 7 ve 7 Plus durumlarını etkili bir şekilde hareket ettirdi, ancak Presidio Inked’in biriktirilmesi, gelişmiş korumayla birleştirilen olağanüstü planlar göz önünde bulundurulduğunda gelişiyor. Presidio Inked örnekleri, çerçeve ekran ve port emniyetini iki katlı bir katman şemasında çizik korumalı bir sargıya sahiptir.
Diğer vaka yapımcıları gibi, Newertech de yeni iPhone 7’yi sigortalamak için kendi kasa dizisini geliştirdi. KX kutusunun yeniden canlandırılan varyasyonları, darbeye ve segmentlere karşı güvence sağlamak için derneğin “Orbing Gel” özelliğini kullanmaktadır. kabuk.
Bu yeni Jet Siyah’ın öne çıkarılmasını gerektiriyor mu? Apple’ın stilini bulanıklaştırmanın bir alternatifi olarak, Silk Innovation özelliklerinden Önizleme Clear Case, iPhone’ların ilgisini çeken entrikaların pürüzsüz amaçlarını örtmeksizin gözenekli kenarları şok ediyor. Kasa benzer şekilde, ön ve arka kaldırıcıları, ekran ve arka plakayı çiziklerden ve ultra ince bir profilden geçirerek izler.