Bütçe Maliyetinde Özel Telefon Kılıfları

Apple’ın resmi olarak iPhone 7 ve 7 Plus’ı ilan ettiği düşünüldüğünde, vaka üreticileri son derece önemli süslemelerin gönderilmesi için dikkat çekiyor. Bu kılavuz, en yeni Galaxy s9 ince ve Samsung galaxy s9 ince kasayı, tüketicilerin yeni cihazların ve Samsung aksesuarlarının sevkiyatına başlamasıyla sektöre çarpacak.
“Yedinci sırada görüşmek üzere” vesilesiyle, Apple, en etkili minimalist iPhone davasının resmi çizgisini, kişi ve rsquos kişilerinin sosyal vesilesiyle gösterdi. Her halükarda, koşullar Apple’ın web sitesinde göründüğü için, şüphesiz ki, önceki durumlardan tanımlanmamış bir görünüme ve hisseye katılmalarını görmek hiç de zor değil.
Kase, uzun bir zaman önce olduğu gibi, bir Proje (KIRMIZI) şekli içeren bir ton toplamasında bir dana vakası yayınladı. Hangi gölgeliği seçerseniz seçin, inek derisi davası sekiz ince kutu için 45 dolar, kase web sitesinde Samsung ince not 8 davası için perakende.
Ek enerjinin gerekli olması durumunda, Apple’ın Akıllı Akü Çantası, güvenliğini sağlama ihtiyacı duymadan azizliği harekete geçirir. Apple, 26 saat konuşma süresi geliştireceğini ve beklenmedik ek üretkenlik için 22 saat LTE net sörf süresine ulaşacağını onayladı. Elastomer, özel iPhone kılıfları arasında temel işlem yapmak veya bir vakayı tamamen çöpe atmak zorunda kalmanız durumunda takas etme eğilimindedir.
Apple iPhone 7 Akıllı Pil Kutusu, günümüzde Apple’ın web sitesinde edinilebiliyor ve açık. Şu anda sadece iPhone 7 desteklenmektedir.
Damla, temiz ve çiziklere dayanması önerilen güçlü bir kılıf için avlanma? Otter Box Defender Series, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için, onaylamadan yoksun, keyifli düzenlere katılan sayısız içeriğe sahip. Dürüstçe, Otter Box daha önce bir dava 238 saat geçtikten çok daha fazla test gerçekleştirir.
Yeni iPhone 7 için sunulan bir başka sert dava X-Dorian’dan Savunma Lux. Eloksal işlenmiş alüminyum kullanılarak teslim edildi ve 6,6 fitlik bir düşüşle hayatta kalma girişiminde bulundu (Askeri denetimde düşüş test zorunluluklarından daha iyi bir şekilde), Savunma Lux’i yoğunlaştırdı.
Sıra dışı bir vaka yapımcısı olan iPhone 7 ve 7 Plus’ın çeşitli durumlarını etkili bir şekilde harekete geçirdiğini, ancak Presidio Inked’in biriktirdiği birikimin gelişmiş koruma ile birleştirilen olağanüstü planların görünümünde geliştiğini fark etti. Presidio Inked durumları, çerçeveli ekran ve port emniyetini iki katlı bir katman şemasında çizik korumalı bir sargıya sahiptir.
Diğer vaka yapımcıları gibi, Newertech ayrıca yeni iPhone 7’yi sigortalamak için dava dizilişini de ekledi. KX kutusunun yeniden canlandırılan varyasyonu, darbeye ve parçalara karşı belirli bir parçalı bir arsaya karşı güvence sağlamak için derneğin “Orbing Gel” i kullanıyor. açık havada kabuk zorlu.
Yeni Jet Siyah’ın işlevini tamamlamak ister misiniz? Apple’ın stilini bulanıklaştıran alternatif olarak, Silk Innovation seçeneklerinden Önizleme Clear Case, iPhone’ların ilgisini çeken entrikaların pürüzsüz amaçlarını örtmeyen gözenekli kenarlara çarpıyor. Kasa benzer şekilde, ön ve arka kaldırıcıları, ekran ve arka plakayı çiziklerden ve ultra ince bir profilden geçirerek izler.