Bu öneriler ile IPad artırmak

Sahibi ise bir iPad endam dışarı karmaşık ve sinir bozucu olabilir bir harika şey. Bu rapor yukarıya senin iPad tanımaya ve senin kullanımını en üst düzeye çıkarma yararlı bazı stratejiler sunar. Farkına bile varmadan, tüm bu harika cihaz sunduğu bir profesyonel olacak!

Bir iPad almak sen-si olmak firma her türlü artırmak için harika bir yoldur. Esas olarak şirketinizin çağdaş ve ilerici olduğunu gösterir çünkü yeni küçük iş getirmek için harika bir yoldur. Bu tür istemci için avcılık, bir iPad seçin.

Hiçbir şekilde senin iPad sıcak bir araba veya kamyon ya da herhangi bir eşdeğer atmosfer bırakın. Yoğun ısı cihazları pil saps. Yoğun ısı ve ışığa maruz batarya uzun bir süre için bir şarj tutma potansiyeline etkisi altına alabiliyor. Bu tür hasar bu pahalı bir hata yapıyor, garanti kapsamında değildir.

Bir tablet öncesinde hiç olmadı, de bunalmış olabilir. İPad son derece kullanıcı dostu ve içine etmek neredeyse imkansız olduğunu. Sadece onunla oynamaya başlamak ve nasıl önemli ölçüde sen yalnız-ebilmek biçim bakın. Hatta en dizüstü beceriksiz bir iPad yönetmek gerekir.

Belirli bir iPad hakkında mükemmel şeylerden bu hızlı e-posta doğrulamak mümkün yapan şeydir. Gün boyunca e-postaların büyük hacimli aldığınızda, bu aslında senin batarya drene. Aygıtı sık sık ve otomatik olarak yeni iletileri doğrulamak için yapılandırılabilir. Daha doğrusu yeni iletileri her birkaç dakika size bildirmek, posta gitmek için ayar, posta frekansını ayarlamak için dokunma ve takvim ayarlarını denetler.

Tümünü Sil işlevi ile hassas verilerinizi korumak. Eğer iPad kaybolur veya çalınırsa kimlik kaybetme konusunda endişeli? Sade bir şekilde silmek bilgi güvenlik ayarı izin. On yanlış şifre girişleri fırsatta iPad tüm bireysel verileri otomatik olarak silecek. Aşağıda temel ayarlar menüsünde, bu seçim bulabilirsiniz > şifre kilit.

Eğer sen pil boşaltma hızlı gibi, bazı bildirimleri kapatmak ve öncelikle yer daha esaslı ürünler. İPad (wifi, 3 G ya da LTE üzerinde olduğu sürece) olduğun yerde sürekli izliyor. Bu izleme pilinizin ömrünü berbat bir şey. O zaman işlevleri kullanmayacaksanız, pil süresi bir düğmeye birkaç hareketleri ile genişletebilirsiniz.

Arkadaşlar ve aile için iPad fotoğrafları için e posta gibi mi? Bunu yapmak için kesinlikle temel bir yolu yoktur. Sadece paylaşmak, daha sonra Başbakan uygun köşede ok düğmesine basarak istediğiniz fotoğrafı seçin. Sen-ecek görmek e için kullanabileceğiniz bir seçim posta belgili tanımlık fotoğraf.

Belgeleri paylaşmak için iPad için kaydetmek zorunda değilsiniz. Onları Online erişebilir ve Paylaş menüsünü açın. Sonra açtığınız tüm belgelerin listesini erişiminiz. Paylaşmak istediğiniz belgeyi dokunun. Tüm web sayfasını paylaşmak istiyorsanız, Word belgesi olarak veya PDF olarak göndermek için bir konumda olacaktır.

Kesinlikle ücretsiz Apps iPad için fayda al. Uygulamalar makul fiyatlarla sunuyoruz Internet sitelerinin bir miktar olsa, orada olanlar da onları sana vermek için hiçbir maliyeti. Web download–dan ve yazıları çalışma sayfasının saygınlığı kontrol etmek emin olun. Yok pahasına sahip olduğunuz hemen hemen tüm şeyler alma hiçbir sorun olmalı.

İPad gibi yeni IOS cihazlar ile temelde senin kapaklanmak kilit açma tarafından en güçlü duyguları net gösterebilirsiniz. Çok önemli shift tekrar tekrar bir kez daha mücadele yerine, artık çift düğmesine dokunun ve kapaklar-kilit modu girin. Bu ayar bir tam cümle veya paragraf sermaye bir yazı yazmak için harika bir şey.

İşte bu yüzden önemli ölçüde aslında nedeniyle bu yapılabilir bir iPad ile tüm anlamaya zaman biraz alabilir. Umarım, bu rapor için anlayış temel bir önemli ölçüde gerekli destek teklif etti! Profesyoneller bile alır bir için tamamen korku veren bu küçük makine olsa teşekkür ederiz, bu yüzden kendi kendine zaman tanı ve keyifli var!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın