BookFest 2011 Haberleri: Aidubooks Ebook Kitaplığı için Nedeniyle Yeni Kitap Lauched Platformu Nedeniyle BookFest Hongkong

Bookfest, dünyanın dört bir yanından yazarların, yayıncıların ve okuyucuların en güncel yapımlarını toplayıp satmaları, tanıtmaları ve paylaşmalarını sağlayan uzun bir faaliyet etkinliği olmuştur. 2006 yılında Malezya’da Bookfest @ Malaysia başladı. Bu vesileyle ilk olarak 320.000 misafir gördü. Bu nedenle, her yıl düzenli olarak artmaktadır. Bu yıl 27 Ağustos – 4 Eylül 2011 tarihleri ​​arasında Kuala Lumpur Kongre Merkezi KLCC’de düzenlenecek.
Kitabın, kitapların, kırtasiye perakendecilerinin / dağıtıcılarının ve yayıncılarının ürünlerini sergilemelerine ve sergilemelerine izin vermek için 600’den fazla standın olması beklenmektedir. Bu fırsat Sin Chew Media Corporation ile ortaklaşa düzenleniyor ve bölgede gerçekleştirilecek en büyük kitap sergisi olarak kabul edilecek.
Kitaplar çağlar boyunca olmuştur. Fiziksel kitap, orada benzersiz boyutlarda ve şekillerde yaratılmıştır. Hakkında bir kitap taşımak muhtemelen bu yeni çağ ve nesil için en etkili olmayabilir. Fiziksel bir kitap, hantal ve çalışmayı seven ve işe gitmek için taşımak zorunda olan kadın ve erkeklere göre sıralanabilir. Bu neden böyle? Eklenmiş bir kitap taşımak, belgelerini, dizüstü bilgisayarlarını ve işe koymaları gereken diğer işlevlerin gerekli aksesuarlarını değerlendirerek, bunlara ek bir yüktür. Şu anda, gerçekten aradığımız şey kağıt kapaklı kitaplar ya da hardcovers değil.
Çok ince e-kitap okuma cihazlarında veya yüzlerce sayfa içerebilen mobil web cihazında avlanmak zorundayız. Evet! Kitaplar artık elektronik ortamda ve online olarak sunulmaktadır. Bir Ebook olarak tanınmaktadır. Bu kavram, iPad ve birçok e-kitap okuyucu platformu ile geniş bir şekilde tanıtılıyor. Sadece bir avuç isim vermek için Galaxy Tab, HTC Flyer, Hanvon okuyucu ve Motorola Xoom var. Bunlardan özel bir şeyiniz yoksa, akıllı telefonlar üzerinde etkili bir şekilde alabilirsiniz. Peki bu kitapları nereden alıyoruz? Bu basittir, Itunestores, Anddroid Appstore, Amazon, Sony eReaderstore ve Aidubooks gibi iStores yoluyla Dünya çapında web üzerinden indirebilirsiniz.
Farklı dillerden ve türlerden kitaplar zahmetsizce hazırlanır. Fiziksel bir kağıttan Ebook’a dönüştürülen böyle bir kitabın bir örneği Milyonlarca Kazanma, Milyonlarca Kazanma ve rdquo. Bu kitabın uygulaması gibi birçok farklı internet sitesinde keşfedilebilir:
Nook için Barnesandnoble
Kindle için Amazon
Sony Ebook okuyucu için Sony Reader mağazası
IPhone, iPod, iPad için Apple.itunes mağazası
Id 讀書 iPad, iPod ve iPhone için Aidubooks perakendeci
Desktop Flipages ebook için MyPhone perakendeci
Sadece İngilizce versiyonda değil, aynı zamanda Çince, Endonezyaca, Almanca, Taylandca, Malayca’da da birçok farklı dilde yayınlanmıştır. Uygulama türündeki kitaplar, çeşitli dillere ve stillere kolayca dönüştürülebilir ve dönüştürülebilir. Kitap Festivali’nin reklam yoluna doğru yöneleceğini umuyoruz. Bu platformlarda da e-kitaplar ve emagazinler okumak için yeni bir cihaz var.
HTML Eğitimi Bu web sitesinde bir web sayfasının bir köprüsüdür.
Aidubooks’a göz atın Apps_Bloggingbymillion-English
Aidubooks’u ziyaret edin Apps_Bloggingbymillion-Chinese
ITunes Apps_Bloggingbymillion’a göz atın
Sony Apps_Bloggingbymillion-English tarafından durdur
Amazon Kindle_Bloggingbymillion’u ziyaret edin
Bookmarktechnology_Bloggingbymillion tarafından durdur