*** Bolluğunuzun Nehrinin Kilidini Açma Yöntemini Öğrenin

n önümüzdeki 60 saniyede güneş, bir yıl boyunca tüm gezegenimizin istediği enerjiyi yerine getirmek için yeterli güneş enerjisi üretecektir.
Samanyolu galaksisinde 200 milyondan fazla yıldız var, bu sadece yüz milyonlarca gökadada biridir.
Gezegende bulunan suyun ABD’ye dökülmesi, doksan mil derinliğinde toprakları kapsayacaktı.
Her yerde görünen doğal gezegende her yere görünün ve gerçekleşme açıktır: Sınırsız enerji ve sınırsız bolluk içeren bir evrende yaşıyoruz. Yaşamın tamamı enerjidir. Takdir etme güçtür. Dolar enerjidir. Mutluluk güçtür.
Sýnýrlamalarýnýzý düþünün ve kesinlikle yeterli, onlar sizindir. – Richard Bach, İllüzyonlar
Bu güzel anta, hepimiz bu kadar çok bilgiyi ve daha fazlasını öğrenebilecek kadar çok güç var. Gerçekten o kadar çok evren, dikkatimizi çektiğimiz her yere servet sağlayacak kadar çoktur: Eğer kıtlığa şiddetle odaklanırsak, eksiklik deneyimini üretme enerjisine sahibiz.
Hayatımızın durumlarında göründüğümüzde gördüğümüz şey, gerçeklik algısı ve inançlarımızın inançlarıyla süzülüp atılmadığına işarettir. Bazı inançlar, bizi diğer insanların bize ulaşmasını engellemek istediğimiz bolluk ile doğrudan uyum içinde konumlandırıyor.
Kaynakların azlığı ve zenginlik yaratmanın özel bir hayatı feda ettiğini veya geçmiş zorlukların gelecekteki mutluluğu üretmemizi engelleyeceğini düşünürsek, bu inançlar, durmadan gelmek istiyor olmalarına rağmen hayatlarımızdan arar ve geri döner.
Sanki yemyeşil bir nehrin kenarında duruyor, şişmiş ve tatlı suyla dolupuyor ve ndash taşımak için sadece bir zımba varmış gibi. Ve öte yandan, doğal olarak faydalı ve yetenekli olduğumuzdan ve gerçekten çok sevdiğimiz bir şey yaparak bir gelir zenginliği yaratmanın muhtemel olduğuna ilişkin her şeyin yeterli olduğundan çok emin olduğumuz zaman, İçimizde, elde etmemizi sağlayan alan.
Hayatımızda gelişen yerlerin sayısı ve sürekli olarak hepimizden hoşlanmadığı alanlar, içsel inançlarımızın dışa yansımasıdır. Muhtemelen maddi durumlarla mücadele edebiliriz, ancak zengin bir arkadaşımız var ya da anneler gibi etkisiz hissediyoruz, ancak kariyerimizde güçlüyüz. Bunun nedeni, nehir gibi bolluk en az direniş yolumuz boyunca ilerlemektir. Su, karşıt inançların baraj oluşturduğu yerlere nüfuz edebilir ve bu nedenle kayalar üzerinde durur ve bir tur daha gerekir.
Bolluğun akışını hayatımızın bileşenleri ile tam olarak pratik tecrübemizin kıtlık, sıkışma ve endişe olmak üzere yönlendirmek için inançlarımızı değiştirmek zorunda kalacağız. Hayatınızın bolca bulunduğu yerlere odaklanın ve benzeri kişilerin ilgisini çekeceksiniz. Unutmayın, bolluk arayışında olduğunuz su ve hellip için avlanmayı sevmediğiniz bir balıktır, çünkü onunla birlikte doğmuşsunuzdur.
Bu gerçeği kabul edin ve meşhur nehir, ön kapınıza giden yoldan geçerek yeniden engellenmeden akacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın