Blaze: Çağdaş Kahire’nin Sayı 90 Alışveriş Merkezi, Seçkin Cafe Zincirliği Memnuniyetle Karşılandı

Sadece Fresh Cairo’da açılan bir sürü alışveriş merkezi ile, metropolün en iyi özellikli kafeler zincirlerinden birinin, yılların bir farkı haline gelmesi, fonların en iyi patlayan semtlerinden sadece biri doğrultusunda ayrılmaya başlamıştı – sadece bir tanesi Blaze.

Şimdiye kadar sadece 2 Nozha ve diğer Mohandiseen içinde yer alan iki mekanla zincirin en son departmanı, Taze Yeni Kahire’nin merkezinde, Aksine AUC’nin ana cephesi Stage 90 Alışveriş Merkezi’nde derinliktedir.

Alışılmadık derecede küçük, neredeyse varolmayan kapalı mahalle olmasına rağmen, kafeterya genelde yerel dışında yükseklerden daha yüksek alır ve yine de koltukların çeşitlilerine doğru eşleşen kanepelerle rahat bir ortam sağladığı rahatlatıcı ve çekici bir salon gerçekten hissedilir.

Biz kemiksiz Buffalo kanatları (40LE) ve mezgit balığı kızartması (45 LE) mezeler olarak seçti; mavi peynir sosuyla birlikte eşlik eden 11 topuk tavuk kanadı, mavi peynir sosuna mükemmel bir ayrım sağlayan, hafif bir müstehcenlik hissi veren hafif manda sosuyla boğulmuştu. Yalnız kümes bu arada tüm suları ıslatarak rahat ve sulu üretti.

Texas Biber kızartması, queso peyniri türü içine girdi ve sığır eti maskeli Fransız kızartmasıyla cızırtılı bir tava üzerine kıyılmış; Söylemek üzgün, queso peyniri çok kıyılmış sığır eti yaklaşık tatsız hale lezzeti işlemek için çok fazla deneyimli ve patates hantal.

Anahtar yemeklerimiz için, önce Cordon bleu (69LE) ve Fajita Trio’nun (79LE) kararını verdik; önceleri ağız sulandırıcıydı; tütsülenmiş hindi ve peynirle sıkıştırılmış 2 büyük tüylü kuş göğüsleri olarak daha önce mantar sosundan bir yataktan bahsedilen Rooster, yumuşak iç kısımlarla tezat oluşturan tatmin edici bir şekilde gevrek bir açık havada yaşadı. Peynir lezzetle patladı ve hepsi inanılmaz derecede unutulmaz bir yemek olan mükemmel bir mantar sosunda zemin hazırladı.

Çok iyi vasıflı iken, çanakla birlikte gelen pilavın özelliği, doğranmış domates ve peynir talaşı ile işi güzelce tamamlamadı; bunun sonucunda taçlandı; peynirin keskin, mor cheddar lezzeti ve domateslerin narinlikleri, pirincin sofistike özünü fazlasıyla güçlendirdi ve bizi çok daha iyi bir uzmanlık için kazımak için zorladı.

Çok sıcak bir tava ile gelen fajita üçlüsü, ızgara dilim sığır eti dilimlerini vurguladı, chook ve karides ızgara biber ve soğanı aroma ve lezzeti artıran bir harmanın en iyisi üzerine oturdu. Çanak, gerçek bir Tex-Mex çalışma tecrübesi için İspanyol pirinç ve acı bir ürün plakası, pico de galio, peynir ve tortilla ekmeği ile geldi.

Etkileyici Meksikalı motifli tatları paylaşırken, sığır eti, kuş ve karides, yemeğe daha lezzetli bir lezzet sağladı ve lezzetli ve baharatlı kırmızımsı renkli İspanyol pirinciyle etkili bir şekilde harman haldeyken, hepsi de lezzetli bir tat bırakıyordu. .

Ayrıca cafe’nin Oreo ve Çilek Cheesecake milkshake’lerini denedik (her seferinde 29 lee). Küp kavanozun içine – cam ambalaj kaplarıyla birlikte gelirken, milkshake kuşkusuz dikkat çekici görünüyordu. Oreo milkshake inanılmaz derecede konforlu, kalın bir doku duyurusunda, kırbaç ürünüyle taçlandırılmışken, yorulmuş Oreos’u göz önüne alarak – meşru bir stil oluşturarak – onun yönünde belirgin bir özellik taşıdı.

Çilek cheesecake milkshake’e gelindiğinde, korkunç bir şey değil, tanıdık bir çilek şurubu şurubu yaşadı – ancak şu anda hem çağdaş hem de hoşa giden, kalın, yumuşak eritilmiş bir buz ürünü dokusu tutuyor.

Sandwiching ve muz, karamel ve Nutella dilimleri yoluyla taçlandırılmış 2 Fransız tostu ile birlikte gelen Fransız tost muzu (32LE) ile akşam yemeğimizi bitirdik, en üste narin vanilyalı buz ürünü kepçelerinden bir çiftiyle tamamladık. Evin dışındaki gevrek ve dağınık, alçak gönüllü orta, hoşa gitmeyen, lezzetli ve tatlı bir tatlı yaratan, neredeyse her insanı hayal kırıklığına uğratan lezzetlerle iştah açıcı

Özenle hazırlanmış ve davetkar çalışanları, rahat bir ekosistemi ve mükemmel bir şekilde tatbik edilen gıdaları yansıtan Blaze, sadece Fresh Cairo’da yemek yiyen her yere yelken açan filoların bir parçası olarak zincirin kabulü artırmak

 Cairo360

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın