Bir MMO Köpekbalığı atlarken ne zaman kullanılır?

Her şeyin raf ömrü vardır. Doom, Quake ve Unreal, hakim 1. özel şahıs atıcılar, Madalya Şerefleri geldi ve levrekten fırlattı ve Duty ile iletişime geçmeden önce EA’nın imza attığı Planet War II franchise’ı patlattığı anda vardı. önemsenmeyecek.
MMO’lar çeşitlidir, abone tabanlarında zirve ve vadiler vardır. Fakat tüm oyunlarda olduğu gibi, sonunda uzaktaki belleğe dönüşürler.
Bazıları, KİT’in devrimci, hırslı ve inanılmaz derecede heyecanlı (bir süre) Planetside gibi şiddetli ama kısaca yakıyorlar.
Blizzard’ın tür testi, World of Warcraft, binlerce görev, on binlerce düşman ve milyonlarca oyuncu ile biriken raf ömrüne sahip olmak için beklenmedik miktarda vay altını ve xp gibi biriken diğerleri, ancak güçlü vay Zaman zamanla geçecek.
Ancak Planet of Warcraft şu an köpekbalığına atladı mı? Diz çökmüş tepki, alay etmek değil, elbette değil! & Rdquo On bir milyon aktif abone, sesli, aktif bir mahalle (Blizzard’ın kendi forumlarında politika yayınlayan gerçek bir isim göndermeye başlamasını takiben öğrendiğimiz gibi) büyük oranda övgü sağladı Burning Crusade, Lich King ve yaklaşmakta olan Globe of Warcraft Cataclysm gibi vay canına rağmen şimdiye kadar yapılan çok oyunculu çok oyunculu oyuna harcadı.
Gerçekte, merak etmeden bağışlansın, bir liyakate sahip olmayan bir soruydu. Öte yandan memnuniyetsizlik yenilenmenin ilk adımı … Sony’ye EverQuest I’i ve EverQuest II’yi serbest bırakan şeyleri Web’de sormasını isteyin.
Blizzard’ın en son yayımlanan genişlemesi Cataclysm’in doğası, Blizzard’ın bile, ayakta duran formülü sarsmak için yapılması gereken herhangi bir gerekenin farkında olduğunun en açık ipuçlarını sunmaktadır.
Vay halindeki olgunun dişte biraz daha uzun süre alabileceğinden endişe ediyor musunuz? Tufan Gündemi oyunun canlandırılması olarak görülüyor, eski olan bir anlamda yeni, yeni oyuncular getirmeye çalışıyor ve yorgun uzun süredir taraftarlara gerçeği göz önüne alarak uzatılmış yolları tekrar gözden geçirmelerine neden oluyor.
Her ne kadar forumları ziyaret edin ve World of Warcraft’ın şu anda köpekbalığına atladığını ısrarla vurgulayan bir vokal azınlık keşfedeceksiniz. Evcil satın alma zamanı geldi mi? Muhtemelen bağlar vay altın alternatif olarak gerçek para ticareti için satışa çıktı? Belki Blizzard başlangıçta karakter alanı transferi için yüksek fiyat ilan ettiğinde geri dönüş yoluydu? Diğer insanlar Blizzard’ın oyunu dengelemek için önceki 5 yıldan daha fazla sayıda yayımladığı sayısız düzeltme ekinin herhangi birine işaret edecekler. Kıyamet tugayları, var olup olmamış olursa olsun, & ldquonerfing & rdquo ile iletişime geçmek için son derece önemli.
Gerçekte, bu sesli azınlık sadece … bir vokal azınlıktır. Planet of Warcraft, eğer sayılara inanılırsa ve Cataclysm’in herhangi bir göstergesinin yaklaşmakta olan tahliyesinin arkasındaki heyecan kuşkusuz köpekbalığını atlamadı.
Köpekbalığı atlamış bir MMO’ya örnek olarak vay haline bakamazsak, o halde, önemli bir şey daha az etkili ve esas olarak çok daha sorunlu ne diyelim ki … Funcom’un Age of Conan’ı kendisi, 1. genişleme töreni için, Tanrıçanın Yükselişi.
Lansmanından hemen önce, AoC, muhtemel bir “katil” olarak övüldü. Kapsamlı seslendirme, cesur, olgun ton, muhteşem grafikler ve Robert E. Howard’ın yazdığı popüler kitaplar üzerine inşa edilmiş bir gezegen ile inanılmaz iddialı bir oyundu.
Oldukça az kişi, AoC köpekbalığını lansmanda doğru atladığını söyleyebilir. Çoğu kişi, Tortage’in başlangıç ​​bölgesinden uzaklaşıp, aoc altın, xp ve yaratıkları öldürmeyi arayışında olan Stygian atıklarını dolaşmak için çok fazla kırılmayan bir oyun kırmıştı.
Age of Conan’ın başlangıcındaki kırık karmaşa Funcom’u neredeyse gömdü, bu yüzden çok ciddi önlemler alınarak geminin sabit tutulması gerekiyordu. Oyunun yönetmeninin atılması ve bir başkasının işe alınması gibi tedbirler.
Bununla birlikte, Age of Conan, köpekbalığından atladığı söylenemez, amaç? Oyun, gitmek için tek yolun başlamış olması için fevkalade kötü bir başlangıç ​​yapmıştı. Aşağı inmek, oyunun temelde katlandığını, kötü talihli Tabula Rasa’nın hayranı olmayan bir senaryo anlamına gelebilirdi.
Eğer Age of Conan ve World of Warcraft değilse, hangi MMO, köpekbalığına atılanın kesin örneği olarak işaret edebilir miyiz?
Star Wars Galaxies. Gereksinimleri açıklama yok mu? Star Wars Galaxies ile SOE hatalı, hatalı olabilecek her şeye sahip.
Belki de en sinir bozucu nokta, başlatıldığında SWG oldukça yaygın bir oyundu. KİT, iyi isteyebileceği gişe rekoru kıran sonuçları değildi, ancak katı sayılar yayınladı ve tutkulu bir topluluk buldu. Ne yazık ki, KİT için bu yeterli değildi ve sürekli müdahale oyunu, olağanüstü bir kişilik tadı ile oyunu soymuştu, önce & ldquoLuke yapamazdım, ben babanımsın, Star Wars Galaxies köpek banyosundan atlamıştı.
Niye ya? Sebepler çok sayıdadır, ancak son derece önemli noktalarda, ürettikleri oyunla mutlu olmayan bir geliştiriciyi ortaya çıkarırız ve vizyonunu hayata geçirmek için kendi kişisel planlarında yeterince güvensizdir (Funcom’un uzak tutmak için yaptığı bir hata Age of Conan ile birlikte). KİT, oyuncunun şikayetlerini dinledi ve oyuncunun her zaman doğru olmadığını fark etmeden, en tartışmalı olanı arasında bir Jedi olmanın çok daha kolay olmasını sağlayan geniş süpürme düzenlemeleri uygulamaya teşebbüs etti, bu nedenle aylar üretti. uzun süredir faaliyet gösteren oyuncuların hepsi tamamen ilgisizdi.
Bitirimde, tüm MMO’lar eskidi ve ünlerini kaybediyorlar, vay gibi oyunlar, istisnalardır, kural değil, oyunun başarısı, oyunların başarısı kadar güzeldi Eve İnternet’te, sırrının uzun sürdüğünü gösteriyor raf ömrü, tekrar icat ve içgözlemdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın