Bir araba kazası için EFT

Hemen bir araç ya da kamyon kazasından sonra EFT o travma fiziksel ve duygusal etkilerini aşmak dahil herkes desteklemek için gerçekten yararlı bir araç olabilir. Uzun zaman önceki resimleri, fiziksel duyumları, herhangi bir ağrı gözden geçirirken akupunktur noktalarına girmeleri veya son olup olmadığını araç kazaları içinde olan kişi ve ağrıları gelmek duygu ve düşüncelerini olarak düzgün var rica ediyorum düşünceler olayı dokunarak rağmen. İlk bul EFT dışarı ve eğer haksız yere olayla ilgili üzgün yardım bir EFT uygulayıcısı olsun.
Daha önceki birkaç ay daha, ayrı olaylar tarafından bir başka otomatik kaza iki millet ile çalıştı. Tek bir oturum hangi çoğu çözüldü inanıyorum, ama hiç değil, kaza etkileri için 1 kişi ile çalıştı. Bireysel diğer 8 örnekleri ile çalıştı ve o da mutlu EFT travma daha çıkmasına yardımcı oldu. Ben ilk onlarla konuştuğumda, onlar olmuştu her tek inanılmaz derecede üzgün ve günlük yaşam ile onların her zamanki yetenekli tarzda baş edemiyoruz olmuştu. Kendi sorunları ve nasıl biz onlarla ilgili hakkında konuşmak yerine iki bu kişilerin gizliliğini korumak için sadece bir miktar (olmuştur ek) öğelerinin listeleyecektir bu getirdiler ve hangi biz çözülmüş, en boy için :
Bir rahatsız ateli, baş dönmesi, duygu zayıf, uykusuzluk, aşırı huzursuzluk, orta anksiyete titremesi, baş ağrısı, acil serviste fiziksel – geri rahatsızlık, boyun rahatsızlık, siyah ve mavi göz çevresinde olmak.
Resimler ve diğer otomatik ifade yüzünde, kaza ve onların yüz ifadeleri, ambulans, diğer millet sürücü görmek ndash başlangıçta noktası kaza, benim otomobil, diğer araç, karanlık açık havada sonra gördüm.
Somatik – direksiyon simidi, çarpmanız baş başa koltuk başlığı, etkisi, duygu etkisi sonra noise etkisinin zayıf hissediyor doğru kafa atıyor.
Deaingl sigorta kapsamı ile ilgili stres duygusal ve ndash duygusal tepki yüzlerindeki ifadeler ve ne dediler, korkmuş, korkuyor, ayrışmış, diğer sürücü, diğer sürücü, sürücü, endişeli, yazık ki korktuğum için üzülüyor ve faturalar, yoğun tepki bir hafta sonra ne zaman araba, depresyon, üzüntü, belirsizlik testere zarar.
İşitsel ve ndash etkisi de gürültü, insanların söyledikleri, kaza, kaza, düşünceler, düşünceler hemen sonra kaza, ambulans sirenleri hata ve suçlama, korku, kaza, tıp doktorları ve rsquo ve hemşireler tanımlamak için kullanılan kelime ile ilgili sözler ve rsquo kelime.
Onları tüm-in bunlar ve çok daha fiziksel ve duygusal duyguları ile vurdu etkili olarak görüntüler. Kıdemli tappers onlar da liberal kendilerini benim yardımı olmadan vurdu. EFT kullanımı ve birkaç diğer yöntemleri yapma, biz bir sürü düşünceler reframed, fotoğrafları birkaç aydınlatıldı ve çok daha rahat, huzurlu ve akıllarını ve cesetleri rahat hissedene dokunarak devam etti.
Ben teşvik size araç olaylar ve ilişkili düşünceler ve duygular dokunun. Ve bir kez daha sen 1 çalışma EFT vurgulamak ve olay hakkında haksız yere üzgün varsa bir EFT uygulayıcısı çözümleri meşgul.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın