Basit Reçete Antasitler En Kanserlerin Olasılığını Geliştirin ve Gerçek Senaryonuzu Koruyun

Proton pompa inhibitörleri olarak kabul edilen antiasitler, mide ekşimesi göstergeleri için doğal olarak onaylanmış reçeteli ilaçların bir programıdır. Prilosec, Prevacid, Nexium ve Protonix gibi isimlerle ABD sakinlerinin yoğun bir kısmı bu tür reçeteli ilaçlarla yakından ilgilidir.
Bunlar tipik olarak mide ekşimesi için teşvik edici bir şeydir çünkü bunları alan sakinler en ciddi mide ekşimesi içerip içermediğini belirleme yönünde herhangi bir test yapmamıştır. Ancak bunlar, reçeteli reçeteli uyuşturucuların kendinize doğru ilerlemesinden önce sorgulamaları gereken sürprizdir. Sağlık uygulamanızın bu ilaçları avuç içi haline getirdiği rahatlıkla bile, muhtemelen sağlık kuruluşunuzun kendisine açıklayamadığı yalnızca uzun süren işlerde bazı önemli etkiler içerebilirler. Başlangıç ​​olarak, yaptıklarını söylediği şeyi yapıyorlar – karın içindeki asiti bloke ediyorlar. Bunun mide yanması belirtilerini azaltabileceği gerçeğine rağmen, içimizde asit içermeye doğru karnımız mı var? Bu gerçekten önemli bir şey. Karnımızın pH’sı pil asidi yönünde bitiyor. Ve müthiş amaç için.
Açığa çıkardığımız patojen organizmaların% 98’i aldığımız gıdalar ve tükettiğimiz sıvılar boyunca vücudumuza ulaşıyor !! Karnımız, şu insanlara karşı oluşturduğumuz ilk koruma hattıdır: Bu insanlara, bedenlerimizin pratikte yaşadığı 1000 patojenlerin 10’u, günlük yaşamımızın her bir yalnız çalışma gününü yaşamaktadır. Ve karın asidi, daha önce bahsettiğimiz güvenliktir, bu virüslerin, mikropların, protozoonların ve kistlerinin temelinden kurtulma yönünde yüzlerce yılın 10’undan bahsetmiştir.
Bu sebeple, kendiniz asit blokeri almak ve sindirim sisteminiz için ilk koruma hattını ortadan kaldırmak için neden tuvalet kullandıktan sonra avuçlarınızı yıkamakta zorlanıyorsunuz? Karnınızın içindeki pH değerini en aza indirgemek, salmonella, giardia, “gıda maddeleri zehirlenmesi” ve diğer çeşitli sindirim sistemi patojenlerine doğru çevredir. Karınızın akü asidi hareketi ayrıca gıdalarınızı sindirmeye yardımcı olur, bu nedenle bu pH’ı değiştirmeniz, yiyecek öğelerinizin sindirimine ve vitaminlerin ve minerallerin, özellikle de kalsiyumun emilimine etki eder.
Kalsiyum, absorbe edilmesi için içine asidik bir gezegen istiyor ve bilimsel araştırmalar, bu tür reçeteli antasitlerin, kalça kırıklarının olasılığını iyileştirdiğini tespit ediyor – yaşlılarda büyük olasılıkla ölümcül bir işlevi! Asit blokerler kullanmanın bir başka uzun zaman periyodu sonucu gastrik en kanser olasılığını artırdıklarıdır! Tabii ki, tıp doktorunuz kendi kendinize bir ilaç reçeteliyor. Bu kendiniz abdomen kanserleri için aşırı olasılık yönü sunuyor. Bahse girerim, kendi başına haber vermedi, şu an ikisi de yaptı mı? İronik bir şekilde, sağlık uygulamanızın tek başına kendine bakması gereken bir ayrıntı, uzun süreli mide ekşimesi içerdiği halde – onun aldığı yöne yöneldiği- H pylori mikroplarıdır.
İroni tedavi edilmemiş H pilori gastrik en kanser için ek olasılık yönüdür.
Sonuç olarak, kendi DO’nuz H pylori mikro organizması yönünde gerçekleşirse VE kendi kendinize bir asit engelleyici sağladığı takdirde, o zaman spesifik olarak kendinize 2 olasılık sağladı. Gastrointestinal kanserler için kendiniz her zaman açıklama yapabilirsiniz Her birinden çok basit bir kanla çıkarıp denemek için dışarı çıkın. Kendinize mide yanması teklif etmek için fazlasıyla yeterli.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın