At Manes ve kuyrukları harika Bakımı

Aslında saç bir kişinin baş tacın olduğunu iyi bilinen bir kavram. Belki de, oldukça normal gereksinimlerinden düşünülebilir değil bir kalabalık içinde bireyin görürsen, bir harika saç kesme ve parlak saçları hemen sürekli bir yargı sway olabilir. Güzel saç paha biçilmez bir varlıktır ve kuaför salonlarında her şehirde onlarca bu bir kanıtıdır vardır. Senin at nalı yele ve kuyruk güzel tutmak belirli bir güzel bir at olmasının en önemli adımlardan biridir. Çekici bir yele ve kuyruk ve scraggly, ince yele ve kuyruk arasında fark kadar a at nalı güzellik bir kişinin çekiciliğini olarak değiştirir. Normalde daha fazla kış oluşur karışıklık çözmek için ilk adımdır. Saç sadeleştirmek ve tüm dreadlocks alma tarafından başlayın. Saç çıkarmak istiyor musunuz gibi bu yöntem, acele etme. Keçeleşmiş yele ve kâkül yolumuzu ilk çalışır. Yele ve işlev aşağı yavaş yavaş bir kerede tek bir bölüm sadeleştirmek at yelesi 1 sonu da başlayacak. Herhangi bir saç daha fazla sayaç detangle bölümlerini doyurmak. Büyük bir kavga almak ve yavaş yavaş ürün uygulamak ve tangles parmaklarınla ayrı. Dolaştırmak alt kısmında başlar ve kökleri hele bir. Ürün saç parmaklarınızı kullanın ve yavaşça çekin kıllar, bir avuç teker iplikçiklerinin yaparak gerçekleştirmek. Bu kadar knot taşıyan korumak ve düğüm daha küçük boyutlu ve sonra gitti.

Eğer yele ve untangled kâkül sonra kuyruk tam aynı yaklaşımla yineleyin. Atın tekmelenmesi uzak kalmak bu yüzden onların kuyrukları detangling olsa bile 1 yan için durmak gerekir. Yardım onları onları yavaşça okşamaya tarafından sakin ve rahat bir tutum tutmak ve kuyruk elde edene kadar sonra yavaş yavaş ellerini onların boyunlarına ve taraf taşıyın. Sonra onların saç düğüm tamamen ücretsizdir, şimdi bir sert kıl saç fırçası kullanarak saçlarını fırçalamayı korunmaktadır. Asla ama asla çekme ama kesinlikle hiçbir şey yapmaz bir tarak kullanın saç. Alt kısmındaki saç fırçalama başlatmak ve kökleri hele gerçekleştirin. Asla çok fazla kuvvet kullanma ve sen asla saç fırçalama olsa bile germek emin olun. Olabildiğince nazik ve yavaş yavaş olarak fırça çalışın. Sabır yele ve kuyruk çoğu miktarı ulaşılabilir bırakarak için önemli olduğu. Ne sen şu anda bu önemli adımı acele tarafından büyüdü dışarı çekmek istiyorum böylece büyümeye, genişletilmiş bir zaman gerektirir.

Beth Moore damat at üzerinde ve özellikle uzun, kalın manes ve at kuyruklu 20 yıldan fazla genişletilmesi üzerinde önde gelen otorite olmuştur. Onu yıl ve yıl büyük bir eğitmen ile zor işlevinin aldı ama üzerinde şu anda ellerini alabilirsiniz! Beth Moore damat at ve özel olarak uzun, kalın manes ve atları kuyrukları üzerinde 20 yıldır genişleyen öncü bir otorite olmuştur. Onu yıl aldı ve gerçekten zor yıllık şehrindeki… eğitmen ile gerçekleştirmek ama ellerini hemen al ve onu hızlı geliştirme teknikleri hakkında keşfetmek ve güzel atlar sahip olma ödüller ücretsiz raporda iddia.
Izzy Khavins nitelikli blogger. Benim bloglar gelen sağlık ve parasal yerler bağlı spor sayısız yerlerde (niş) kapsar. Bu benzersiz web sayfası at Manes Bakımı ve kuyrukları çarpıcı internette vermek yardım için özellikle acjive için rehberlik ve Fotoğraf Galerisi en güzel atlar. At Manes ve kuyrukları hoş tutarak kes.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın