ASUS P526 PARALI ASKER

Giriş

Asus P526, elektronik, Tayvan tarafından üretilen cep bilgisayar pazar yerinde kritik bir rakip olarak kendisini kanıtlamıştır. Telefon cep bilgisayarı pazar yeri yukarıdaki tipik çeşitli ait. İçinde bir inşa GPS alıcısı ile gelir ve gerçekten düzgün çalışma yöntemi, Windows Mobile 6 yetenekli Microsoft’un en yeni sürümü üzerinde yürütebilirsiniz.

Başlıca yetenekleri

2. orta boy gösterisi, 65536 renk düzenli Çözünürlük 240 x 320 piksel görüntüleme kapasitesine sahip Asus P526 paralı asker oluşur. Onun çağdaşlarının çoğu gibi P526 paralı asker de ekranda görmek kullanıcı zor yapım parlak güneş ışığı yansıtır. Hatta 2 megapixel fotoğraf makinesi tipik sıralamasını yapar. Resim 1 almak istiyor, türüne göre değiştirilebilen ayarları bir sürü içerir. Video yakalama modunda kamerada da dahildir. 3gp ve MP4 biçiminde ses ile hareketli görüntüleri alabilir. Maksimum video çözünürlüğü elde edilebilecek 176 x 144, bir azalma 128 x 96 çözünürlük modu tarafından takip olduğunu. Bu telefon keşfedilmeyi yok Wi-Fi mevcuttur. Hatta kablosuz world wide web bağlantı kendisi GPRS ve EDGE için bağlar. O da bir kızılötesi bağlantı noktası yok.

Tasarım

Gözlemlemek için asal sayı Asus P526 bakınca diğer akıllı telefon görünüyor ya da anahtarları miktarı olup olmadığı dikkate alınmadan hissettirdiğini var. Ama burada fark etmeye 58 x 110 x 15.4 mm boyutuyla sadece 115 g oldukça hafif telefon, öyle faktördür. Ama bu onu daha çok az olan bir cep bilgisayarı tarafından elde edilebilir için tüm öznitelikler yapmaz.

Eğlence özellikleri

Eğer müzik ucube ise o zaman bu telefon MP3 çalar yerinde kullanmak için üretilen değil. Bunun nedeni Windows Media Player bu telefon dahil herhangi bir ekolayzer veya işlevi ayarlama herhangi bir başka ses yok. Aksine, 2.5 mm hangi kendi kulaklık bağlamak için istihdam edilebilir jack vardır.

Asus P526 paralı asker 1300 mAh Li Ion pil tarafından desteklenir. Pil saatleri sınırına 4 saat ile tatmin edici olabilir.

Muhafazası için telefon 128 MB Flash bellek, sadece 48 MB zahmetsizce ulaştı gerçekte olma ve bu yüklü herhangi bir eklenen bilgisayar yazılımı ile verir. Bellek microSD kartları kullanarak Genişletilebilir üstün faktördür.

Sonuç

Genel tasarım ve stil, yetenekli GPS alıcısı, iyi batarya hayat ve güzel bilgisayar yazılımı eklenen tüm Asus P526 lehine vardır.

Ek ayrıntı için Nokia cep telefonları oturum aç

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın