Araba sigortası kapsamı Your Ford Galaxy için: daha yüksek indirimli İlkesi iş yapacaksın?

Herkes bir araba kullanıyor olmalıdır İngiltere’de hukuk görev tarafından en az sorumluluk kapsamı minimum miktar sigortalı. Sen belki de ek sürücü, onun yolcu veya onun araç için fırsat bunu yapabilirsiniz ki herhangi bir hasar vardır hakkında bring bir motorlu araç kazası sorumluluk kapsama kapsar. Öte yandan, sorumluluk kapsamı kendi araç herhangi bir zarar kapsamaz. Ayrıca kapsamlı kapsama ile araç karşılamak tercih. Kapsamlı kapsama ne kişisel otomobil zarar bir kaza veya hırsızlık durumunda kapakları olduğunu. Ford Galaxy için otomatik sigorta için göründükleri gibi Belki de senin indirimli prim üzerinde etkisini düşünmek isteyebilirsiniz.

Araç sigorta primi sigorta kapsamı için ödediğiniz miktar’dır. Prim büyük olması veya kapsama düzeyine bağlı olarak çekme, sürüş geçmişinizi, kişisel olursa, sen ya da değil senin programına dahil herhangi bir ekstra var otomatik ve senin karşılamaya dahil indirilemeyen azaltmak.

Bir indirimli “ne bir kaza veya diğer zarar durumunda arabana ve hırsızlık durumunda ödenmesi gerekmektedir, sizin paylaşmak” var. Ford Galaxy onarılması veya değiştirilmesi gerekiyor, indirilemeyen ödemek zorunda kalacak ve sigorta şirketin geri kalan ödeyecek. Ancak, ilke üzerinde indirilemeyen ayarlayabilirsiniz bilinçli olamazdı. İndirilemeyen değiştirme sen harcamak belgili tanımlık sigorta primi etkileyecektir.

£500,00 indirilemeyen olduğunu gösterir bir araba sigorta programı var diyelim. Her ve her zaman için hasar veya aracınızın, hırsızlık sigorta poliçesi karşı bir iddiada £500,00 ödemeniz gerekiyor. Otomobil kırık ve onarım fatura £1,500.00 ise £500,00 ödemek zorunda ve sigorta kuruluşunuzun £1,000.00 geçirecekler. Otomobil hasar ve onarım maliyeti £501.00 £500,00 ödemek zorunda ve sigorta kapsamı şirket £1,00 ödeyecek. Otomobil kırık ve onarım fatura £450,00 ise daha az daha, indirilemeyen miktarda bu yana tam miktarı ödemek lazım.

Senin muafiyet miktarını yükselterek, araç sigortası primleri üzerinde muhtemelen bir indirimli alabilirsiniz. Şimdi £500,00 indirilemeyen varsa, örneğin, böylece senin indirilemeyen £1,000.00 ilkeniz değiştirme senin sigorta primi veya sigorta için ödeme miktarı azaltılacak anlamına gelir. Ama daha yüksek prim her ödül ve dezavantajları ile geldiğini anlamak için önemlidir.

Anlık bir daha büyük indirilemeyen için doğal bir azalma prim avantajdır. Ama daha yüksek indirimli mali bağlamak eğer hiç bir kaza veya aracınızın çalınması koyabilirsiniz. Bir zarar veya sigorta kapsamı firmanız karşı iddia hırsızlık yapmak istiyorsanız, £1,000.00 indirilemeyen geçirmek gerekli olacaktır. Ve hiçbir zaman değiştirme veya onarım maliyeti £1,000.00 pay varsa, onarım veya değiştirme aracınızın tamamlamak için bir konumda olmayabilir.

Bu amaç için daha yüksek bir indirime tabi sigorta programı yan etkileri hakkında düşünmek çok önemlidir. Daha yüksek bir muafiyet için bütçenizi makul olamazdı, muhtemelen daha az pahalı araç ya da kamyon Ford Galaxy için sigorta almak için diğer yöntemleri içine bakmak isteyebilirsiniz. Belki de için hak kazanabilirsiniz bazı diğer indirimler sınırlı kilometre indirimler, hiçbir iddia, fantastik sürücü indirim, Pass artı sahası indirim, bir over-50 sigorta kapsamı planı, bir emanet gibi yaş-öncelikle dayalı bir indirim için bir indirim gibi şeyler dahil Park bir garaj ve çok daha fazlası için indirim.

Araba sigorta kuruluşunuzun indirimler sağlayarak kadar çalışmak için hazır değil, politikanız ekstraları ortadan kaldırarak içine arayabilirsiniz. Çok sayıda sürücüleri kesinlikle bir yol kenarı yardım ya da arıza yarar ihtiyacın var, ne de yapmak sürücülerin çoğu aslında-ecek lüzum bir nezaket veya kiralama araç çözüm. Bu araç sigortası planı gibi indirimler kaldırma biraz genel sigorta primi rapor kazanabilirsiniz. Sigorta kapsamı şirketler ve en düşük fiyata en iyi kapsama alanı sağlar sigorta kapsamı stratejisi seçmek için planlar karşılaştırın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın