Acemiler için ambarda düşünceler olsa araba araba için beş yol kuralları

Sürüş büyüleyici ve üstün ve bağımsız bir karşılaşma olduğunu. Ama çok büyük bir sorumluluk ile geldiği için sürüş hemen özgürlük keyif alıyor değil. Araç ya da Kamyon kazaları tipik bir şey vardır ve insanlar bugün hayatlarını sorumsuz sürüş her zaman gerçeği nedeniyle döken. Böylece sen kendini güvenli ve diğer kişiler yolda güvenli olarak güzel koruyabilirsiniz acemiler için çalışması gerektiğini en kritik nokta emniyet ve responsivity öyle.
İşte bazı kuralları ilk sorunu olması gerekir bir newbie yol güvenliği için hayati önemi olan bir nedenle bulmalısın.
Cep telefonlarınızı uzak tutun:
Sürüş sırasında çoklu görev berbat bir fikir bu yüzden sürüş odaklanarak gerektirir. Sadece gözlerini pozitif olun ama aynı zamanda senin konsantre sadece yolda. Tek her acemi öğrenmek gerektiğini 1 ders yoluyla cep telefon sürüş rağmen kullanmaktır. Okunan metin mesajları veya almak istediğinizde bir get dikkatinizi ile temas Aktar ve yolda neler olduğunu bilemezsiniz. Eğer acil bir durum ve ciddi kullanmak zorunda yol kenarında park.
Anlama ve ödeme faiz hedefli trafik göstergeleri için gerekliliği:
Sürücüleri normalde yol işaretleri dikkate ödeme önemini gözden kaçırmak. Yol göstergeleri göz bakımı zorluk bir sürü kaydeder. İçin tüm yol göstergeleri özenli iseniz o zaman sen burada yavaş gitmek gerekir alanlarında hız yakalanmış olacak değil. Işaretleri hız sınırı izliyorsunuz olumlu hale getirecek gözlemleyerek. Siteyi ziyaret edenler ışıkları takip eğer ve rsquot kazalara yol açabilir Eğer beri önemlidir. Hedefli trafik göstergeler Ayrıca ideal yolda olduğundan emin olun.
Aracın temel mekanik öğrenme:
Bir araba veya kamyon başladığınızda da temel mekanik araçların öğrenmek önemlidir. Ampul veya yağ veya soğutucu ya da atlama ekleyerek bir lastik değiştirme gibi standart öğeleri bulmaktan bir pil çok önemli nokta vardır. Gerçekten dash üzerinde mevcut tüm uyarı lambaları bir anlayışa sahip olmalısınız. Grand prairie çekme gibi çözümleri için nerede bir yerde arabayı yıkar, standart know-how kullanışlı gelebilir. Her acemi gerçekten onları anlamak bu yüzden kendini sakıncaya bir sürü kaydedebilirsiniz.
Hava her türlü cesur için uygulama:
Hava bring pek kazalar hakkında olduğunu. Yeni bir sürücü tüm hava koşullarında sürüş pratik emin olun. Yağmur, fırtına ve kar bile yoluyla sürüş uygulama olması gerekir. Gerçekten yetenekli olan gün ve akşam süresince tecrübeli biriyle çalışmalısın. Pratik boş otoparklar gelene kadar bilgili üstünde belgili tanımlık yol almak için yeterli.
Otomobiller arasında ideal mesafeyi:
Otomobil ile ilgili yeterli mesafe ise ölümcül kazalar tetikleyebilir. Yeterli alanı olduğundan otomobil arasında böylece acil durumlarda durdurabilirler önemlidir. Mesafe özellikle hava kötü ise ve orada kar ve yağmur çok daha fazla olması gerekir. Yollar kaygan zaman sona araba için çok daha fazla zaman alır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın