Acai berry – düz bilgi olumlu yönleri.

Acai Berry – düz bilgi ödüller.

Meyve ve berry kadar buzz olarak acai berry-yerli Amazon yağmur ormanları için yaptı. Acai berry özelliklerini binlerce yıldır çoğunlukla onun hasat yirmi-4 saat içinde tüketilecek ham meyve istiyor gerçeği nedeniyle bilinmektedir değil. Malzeme çekme sürekli yenilikler ve dağılması süreçleri Berry ile dünyanın geri kalanı bu ihtiyaç için-si olmak superfood erişmesine izin vardır. Bu son odak düzgün hak kazanmıştır. Organik acai çilek doğal lif, yağlar, amino asitler, vitaminler, mineraller, karbonhidrat ve antioksidanlar zengindir. Onun antioksidan etki gücüne zahmetsizce bir superfood gizli olduğunu çok yüksektir.

Bir görünüm sunmak için acai çilek var anahtar olumlu yönleri alalım: sağlıklı kalp:

Profesyoneller acai berry Antosiyaninler olarak bilinen bileşikler zengin bir kaynağıdır olduğuna inanıyorum. Bu antosiyanin kırmızı şarap, sağlık yararları, ama acai çilek sağlık riskleri alkol ile bağlantılı hiçbiri ile şarap, daha sağlıklı bu kimyasal maddelerin daha büyük konsantrasyonları içerebilir ekledi vermek inanılan benzer bileşiklerdir.

Kilo kaybı:

Acai lif ve omega yağ asitlerinin bir inanılmaz yüksek konsantrasyonu vardır. Ayrıca amino asit, karbonhidrat ve vitaminler sağlıklı bir doz oluşur. Bu besinlerin iştah bastırmak, metabolizma artırma ve vücut yağ birikimi azaltarak ağırlığı azaltmada yardımcı gösterilmiştir. Yüksek lif içeriği maddi, nedeniyle acai çilek erkek yapmak eğilimindedir ve kadınlar gerçekten daha dolgun yakında yedikten sonra hissediyorum. Acai bir tamamen doğal iştah kesici olarak davranır. Bu AIDS nedeni kan şekeri dengelemek, bu güç seviyeleri sabit ve yüksek şeker çöker durdurma yanında tutuyor. Bu da vücut yağ birikimi azalma aşırı kan şeker yağ dokusu açabilirsiniz insülin ani durdurma yanında yardımcı.

Yaşlanma karşıtı:

Kilo kaybına yardımcı ek olarak, acai içinde antioksidan yüksek konsantrasyonu AIDS yetkilileri düşünüyorum yaşlanma etkilerini azaltır. Zarar hücrelere arınmış şarj radikallerin en aza indirerek, antioksidanlar oksidatif basıncı tipik bedensel işlevi (örneğin fiziksel egzersiz) veya güneş hasarı, pestisitler, kirleticiler, Sigara dumanı gibi dış nedenler nedeniyle tarafından tetiklenen yaşlanma etkilerini önlemek, vb.

Enerji artırmak:

Karbonhidrat, protein ve acai içinde sağlıklı yağların yüksek konsantrasyon yardımcı iken kan şekeri seviyesini düzenler ve enerji düzeyleri daha yüksek tutmak için daha yüksek lif içeriği aids belgili tanımlık fiziksel aktif, dayanmaz. Efsanevi savaşçıları Carlos ve Royce Gracie Jiu-Jitsu muzaffer şampiyonasına olacaklarını acai kendi güç ve dayanıklılık, artırmak için kullanılan hiç sürpriz olarak gelir.

Tüm ekledi yararları yukarıda elde etmek için herhangi bir favori foods smoothies veya bile bu lezzetli pişmiş mal gibi organik acai toz ekleyebilirsiniz. Yerine sadece bir hap yutmak, (ikisi de tüm beslenme olduğu gibi korumak freeze kurutulmuş, çoğu) kapsül satın.

Bir temel berry tüm bu olumlu yönleri verebilir misiniz? Neden bunu denemek değil?! Bunu dışarı çıkıp kendin için nasıl mucizevi acai gerçekten girişimdir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın