6 x 9 otomatik hoparlör – bilmeniz gerekenler

Büyük netlik ve bu yüzden size inanıyorum, tamamlamak ile birlikte “ne ben eksik oldun? bir fantastik ses yöntemi, gelir müzik ile hiç bir araca binmek Ben bu kişisel arabamda gerektirir!” İşitme ve ses bu tür duygu tam aynı öyle bir araba veya kamyon kurulumunda istemen için zorlar. Onlar kendilerini satmak ve orada kendimi olmuştur. Nasıl önemli ölçüde her gün normal belirli insan sürücüleri hakkında düşündüğümde, bu hemen hemen o zaman çok daha eğlenceli yolda marka için üstün bir ses yöntemi için bir zorunluluktur. Sıradan insan yaklaşık 2-2,5 saat yılda 730 – 912 saat olan sürüş, günlük harcıyor. O zaman ekstra eğlenceli oluşturma dinleme bizim pratik deneyimi yüksek ve ileri ne zaman bir yere götürmek zorunda o zaman görüntülendiğinde elde edilebilir.

6 x 9 otomatik hoparlör biri dikkat çekici bir ses deneyimi elde yardımcı olmak için sorun layık güzel. 6 x 9 araç hoparlörleri en kaliteli ürettiği ses için ve aynı zamanda otomobil bir sürü tam nedeni son derece sevilen bir konuşmacı olduğunu. Bu değil, yine de, tüm durum bir belirli boyut uyar. Tam olarak nereye kadar seni bu hoparlörler yüklemek için saymak, hoparlörler bu alanı eşleşen emin olmak için alınması gereken uygun ölçüleri gerektirir. Başka bir şey ile gibi orada bazı tespiti, öğe üzerinde sadece bir set almak önce olması gerekir. 6 x 9 otomobil hoparlörler için kurulum kolaylığı de, kendini yüklemeye için tercih eğer yönergeleri ile birlikte iyice giderseniz herhangi bir sorun olmamalıdır yüzden yaygındır. Hiçbir şeyden emin değilseniz veya şansa bırakmak istemiyorum, nitelikli bir yükleme yapmak olsun. Gerçekten çok doğru bir şekilde gerçekleştirilen için yatırım değer gerçekten.

Ekstra teknik tarafı, ama kesinlikle ne zaman alışveriş karşılaşacaklar 6 X 9 araç hoparlör ve terminoloji ile ilgili sorular tanıdık bir sorgu, “2-yollu, üç yönlü ve dört-yönlü 6 x 9 otomobil hoparlörler arasındaki fark nedir?” olduğunu Üç yönlü araç hoparlör örnek olarak baktığınızda, o tamamen sürücüleri miktar için bir hoparlör anlamına gelir bir ses sağlamak için kullanır. Bir 3-yollu hoparlör bir woofer düşük frekanslar, Yüksek frekanslar için bir tweeter vardır ve adından da anlaşılacağı gibi bir orta sınıf sürücüsü Frekanslar için ortada düşenler. Her hoparlör Frekanslar kapsamını yapmak için en az üç ayrı sürücüleri vardır. Üç yönlü yapılandırma hoparlörler arasında çok yaygındır ve çok çeşitli şirketler tarafından kullanılır.

Öte yandan, 4 yönlü tweeter, yüksek orta çeşitli, düşük orta çeşitli ve woofer gibi daha hassas yapılandırmalar bulunur iken bir 2 yönlü 6 x 9 araç ya da kamyon hoparlör woofer ve tweeter, sadece kullanır. Bu gerçekten genellikle çok daha fazla adamış sürücüleri söyledikten sonra konuşmacının marka ve tasarım ve stil iyi kalitede da konuşmacının verimlilik önemli bir faktör olacak en iyi kabul edilir. Sonuçta ne ideal arzularına uygun belirlemede son söz sahibi. Gerçekte, bir dört-yönlü 6 x 9 araba hoparlör otomatik olarak bir 3-yönlü üstün değil ve bir 3-yönlü kaçınılmaz olarak bir 2 yönlü gelişmiş değil.

3-yollu hoparlörler sürücüleri için yüksek, orta ve düşük istihdam rağmen her zamanki gibi yanlış bir izlenim bu Frekanslar, ifade değil otomatik olarak temsil hoparlörler sadece üç kullanın ayrılmış sürücüler. 6 x 9 otomatik hoparlör bir sürü her tek frekans için çok sayıda sürücüler ekleyebilirsiniz. Üç yollu hoparlör sürücüleri kapsamlı bir şekilde daha yüksek bir miktar daha 3 olabilir. Ek sürücüler hoparlör performansını artırmak için kullanılmaktadır ve sonuç olarak hoparlörler bu tür normalde daha fazla mal olacak.

Söyledikten sonra belirtilmelidir ancak bu belki de bir tefekkür olabilir, orada birçok diğer bileşenleri bir dizi 6 X 9 araç hoparlörleri alırken düşündüm gerekiyor. Zaman ve para bir çok genel tasarım üreticileri tarafından harcanan ve canlı ses üretir yüksek kaliteli hoparlör, istemcileri oluşturmak için kullanılan malzemeleri ile oldukça kendinden geçmiş olabilir. Araştırma yapmak, görüşler toplamak, referansları çalışma ve kendiniz için ne en iyi sizin için faaliyet gösterecek belirlemek için gerektirir. Bir detay ve bu 6 x 9 araç hoparlörleri arabanda süper bir dizi yol üzerinde pratik deneyim artıracak ve bitirmek için o zaman isteyeceksiniz alışkanlıkla değil mutlak olmasına rağmen.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın