6 Koruyucu Mektup Hazırlama Esasları Mesleğinizi Eğitim Yönünde Değiştirirken Her Zaman

Günümüzde daha iyi bir insan kitlesi, daha sonra varoluşun içersinde eğitime geçmeye karar veriyor; Birçokları, eğitimde maddi olarak ödüllendirici bir iş değişikliği gerektirdiklerini söyleyebilir. Belki de zaten çocuklarınız yüksek öğretime açıktır; kendinize göre, kendiniz üniversite veya üniversitede olmanıza rağmen emek ve emek uğruna kendinizce izin verecek bir süreç arar ve ikamet ettikleri anda hizmetinizdedir. Muhtemelen kendiniz, ferahlatıcı bir zorluk, alternatif bir şey, kârlı bir meslek ya da kendi idealiniz üzerine bir meslek bulmak istiyor olabilir Kendiniz olsa bile hala genç hiç kovalamamış olsanız dahi. Kendi elbiseniz aşınırsa koçluk haline gelen amacınız belki de bir mesele olabilir. Sayısız eklenen adaylarla elde edilebilecek hedeflerin olduğundan çok daha fazlasıyla, eğitici yazılım programınızı üretmek yönünde hayati öneme sahiptir. Aşağıda, koçluğa geçişle ilgili bazı iş değiştiren kuralları bulunmaktadır:
1. İlgili yaşam tarzı çalışmalarına dikkat edin: Tren istikametinde yön verme yönünde tanımlamaya yönelik en önemli faktörlerden biri, muhtemelen öğretici olabilecek varoluş raporlarından yararlanmaya hazır olduğunuzdır. Küçük çocukların artan miktarda kendine bakma yönünde büyük miktarda değişiklik yapıyor ve şu anda bölge işaretçilerinin yönüne ve müfredatın hemen sonrasına yapışmış olsalar bile küçük küçük bir sistem için güvenilir. Bu uzmanlık kontrol listesinin sunduğu hizmetleri koçluk görevinde önemli bir rol oynamaya hazır tutun. Tarihsel geçmişinize güvenerek, bireylere karşı, kendiniz de mektubunuzu da içerebilir, çok sayıda başka yetkinlik vardır.
* Örgütsel Yetenekler
* Pastoral Tedavi
* Çoklu Görevlendirme
* Diplomasi
* Yaratıcı hayal gücü ve yaratıcılık
* Yönetim Becerileri
* Sorun çözme uzmanlığı
* Sohbet yetkinlikleri & ndash; sözlü ve yaratılan
Antrenörünüzün içinde, mektubun ele alınması, kendinizin dahil ettiği uygun teknikler hakkında teyit edilen ve bu günlük tekniklerle üretilen kişinin yaşam tarzını üretme yönünde başlayacağını açıklama konusunu sunun. Kendi yeteneklerinizle, bu tür yetenekleri yaşamınızın başında nasıl kullandığınızı, kendinize karşı ortaya çıkardığınızın kendileriyle karşılaştırılmasını nasıl sağlayacağınızı gösteren resimler verin.
2. En yeni hususları ve gelişmeleri sadece eğitim sırasında sergileyin: Öğretim görevlileri ile sohbet edin ve okuldaki inanılmaz sıcak konularda onlarla kontrol edin ya da bilgilendirici düzenli yayınların tek birisine yönelmekten daha fazlasını yapın. Kolej internet sitelerine, özellikle de Evinizin içine bakarak bir süre geri ödeyin. Sadece korumanızın mektubunda açıkça gösterme yönünde vazgeçilmez bir husustur ki, şu anda sizin eğitiminizde yerini değiştiren şeyleri anlayan bir kısımdan oluşmaktadır.
3. Uygun işleyiş deneyimini işaret edin: Eğer kendiniz tarafından uygulanabilir bir çalışma bilgisi içeriyorsa, mektupla olan anlaşmanızla, hoşça vakit geçirmeden, inanılmaz derecede büyük bir ilke denediğinizi belirtin. dışarıda biraz hazırlama yönünde. Kendi başına fakülte yaşının küçüklerinden oluşuyorsa, işgücüne karşı konuşun ve kendinizin bir koruyucu yardımcısı olarak gelip gelemeyeceğinizi belirleyin. Unutmayın ki kendiniz fakültede üstün bir etki yaratırsanız, kendiniz bir referans için kontrol yönünde donanımlı olabilirsiniz. Kendiniz gönüllü olsanız bile, kendiniz deneyimli herhangi bir egzersizi istihdam edebilirsiniz. Kendi gözlerinizle ya da kadın kitapları veya kütüphanede gönüllü misiniz? Kendiniz yapmanız gereken her şeyin çocuklarla tamamlandığını hissedin.
4. Hatalar için sınama: Olası eğitmenlerin yüksek kaliteli okuma-yazma ve aritmeti kriterlerini içermesi için gerekli olması, bu nedenle yazım veya dilbilgisi sorunlarıyla birlikte harfi harfine yayınlamak kendi elinden gelen en kötü ayrıntıdır. Koruma mektubunuz ustaca yazılmalıdır. Kendi kendine inanabileceğiniz herkese danışın, daha önce kendi mektubunuzdan söz etmiş olduğunuz mektubunu kendiniz koyun ve tamamıyla ideal olduğunu belirtin; kendiniz bile başlamadan hemen önce fırsatlarınıza zarar vermeye elbise giymeyin!
5. İpuçları için kontrol edin: Kendiniz egzersiz programı konusunda şimdiye kadar yetki verilen bir kişiyi tanıyorsa veya bunu içeren 1’i tanıyorsanız, onlarla sohbet edin ve kendinize bir öneri sunabilecek olup olmadığını öğrenin. Çok uzun zaman önce öğretim üyesi yazılım programı tekniğine giren biri, sıklıkla içeri doğru kayda değer olan şey açısından kârlı içerik sağlayabilir.
6. Sahilde eğlence ve kimliğin sergilenmesi: Mektubunuzda bunu açıklığa kavuşturmanız çok önemlidir. Neden kendi başınıza eğitim içine bir değişim geliştiriyorsunuz ve kendiniz için doğrudan meslek olduğunu kendiniz de düşünüyor? Kendini ne gibi etkiler? Öğrenenler üzerinde ne gibi bir etkiye sahiptir?
Baş harfi harfine tutun, ekleme harfi bir teşvik aracıdır ve kendi eksikliğiniz içinde kendi başınıza sembolize eder, dolayısıyla sürecinizin içinde gerçekleştirdiği işi değerlendiremezsiniz. Hem başarı olasılığınızı yaratabilir hem de çatlatabilir … dolayısıyla talep edilmesi halinde sadece iyi bilgilendirilmiş yardım alın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın