5 zihin üfleme faktörler bireyler önemsiz otomobil bileşenleri üretilen

Bazı insanlar yeni bir düzey yaratıcılık ile doğarlar. Onlar şeyler genellikle fırlatıp attın şeyler yapmak için yeteneği var. Bir çok kadın ve erkek aynı zamanda ekstra giderek çevreye duyarlı ve bunu teşvik için onlar geri dönüşümlü malzemelerin kullanımı dahil olması. Tam burada bazı stratejileri bireylerin önemsiz otomatik bileşenleri istihdam ve bazı şey bunun dışında harika yapılmış bulunmaktadır.

Stil Couture

Uygulamasõnõ sağlamak için bir teklif olarak lüks otomobil markası Lexus otomobil parçaları kullanın ve onları daha yüksek stil aksesuarlarının içine çevirmek için dört tasarımcıları meydan okudu. Kol dayama döşeme için krank yatakları ile çalışmaktan, ne bu tasarımcıları tasarlanmış bu gezegen tamamen dışında bir şey oldu. 1 tasarımcıları valf kaldırıcılar, krank yatakları ve hortum kelepçeleri aksesuarları bir dizi yapmak için kullanılacak. Sadece, organik Tasarımcısı John Patrick trençkot, hızlı, gibi tüm bir kıyafet üretilen ve debriyaj tel kablo takımı, deri koltuk kullanarak, kargo kapakları, kapsar ve kat paspaslar.

Emniyet kemeri çanta

Karı koca ikilisi, Dana ve Melanie Harvey, ün emniyet kemeri geliştirilen çanta moda hattı gerisinde vardır. Onlar bile “sadece kullanır Treecycle” emniyet kemeri geri dönüşümlü olarak anılacaktır bir koleksiyona sahip. Sen de bu Çantalar görünmesi gereken düz ve mat varsayabiliriz. Yine de, özellikle tersidir ve onların çanta renkleri bir dizi gelir. Çift 1950 Buick geri yüklerken dışarı başladı bir kavram onları bu kadar yaratıcılıklarını ile getirdi.

Sehpalar

İnsanlar bugün araç ya da kamyon bileşenleri en yaygın olarak karşılaşılan bazı noktalar biridir mobilya. Joel Hester Teksas’tan davlumbaz ve kamyon kullanır ve onları bu aslında muhteşem kahve tabloya dönüyor böyle bir bireydir. O olağanüstü ve renkli tablolar yapmak için oksidasyon sistemi kullanır. Bu yeterli olmazsa, o da yatak çerçeveleri, sehpa, masa ve diğer mobilya yapmak eğilimindedir.

Takı

Ek klasik yaratıcılık ve kurnaz becerileri yüksek oktanlı sanayi örneğidir. Geri dönüşümlü otomobil parçalar istihdam ederek, onlar bir dizi zarif takılar oluşturduk. Merhaba oktan sanayi de çevresel bir grafik tasarımcısı olan Alicia Hanson tarafından kurulmuştur. Kurtarılan önemsiz bileşenleri üretilen takılar onlar neden yapılmış öldüklerine inanmak istemiyorum tasarımında çok caziptir. Bir tek onların takı edinirseniz, sizinle özel bir sanat eseri var emin olabilirsiniz.

Heykeller

Sanatçılar kesinlikle çok garip şeyler onların sanat kullanmak verilecek kabul edilmektedir. Avustralyalı sanatçı, James Corbett, eski otomobil parçaları yeterlidir. Gerçekten ilham verici ve inanılmaz sanat İşlet önemsiz döndü yoludur. James Corbett başladı mesleği zaman bir parça bir off road için yapılan yarış arabası. Oradan, o başardı, onun birçok ülke içinde gerçekleştirmek sergi kurulan dergilerde özellikli ve o bile çok sayıda televizyon programlarını bir konuk yıldız olsa gerek. Onun heykeller onun teklik ve canlılık için kabul edilmektedir.

Devam, sen kapalı bir hurdalık için eski otomobil satmak hissediyorum yaklaşımlar evinizde kullanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın