5 Etkileyen Faktörler Düşünceler Bize Önemsiz Araç Gereğinden Çıkarılan Vatandaşlar Araç Elemanları

Bazı biz vatandaşlar, ek bir aşamanın yaratıcı hayal gücü ile doğarlar. Elektriği sürekli olarak yokluğunda atacağımız şeylere karşı yaratma unsurlarına dönüştürüyorlar. Bir çok insan, çevresel açıdan aşırı derecede fazla olmaya başlamıyor ve iç piyasada geri dönüştürülmüş malzemelerin hizmetlerini toplamayı içeriyor içeriyor. İşte bazı insanlar, uygulanan önemsiz motorlu taşıt parçaları içeren ve bunlardan çarpıcı bir şey yaratan stratejiler.

Tasarım ve stil Couture

Lexus, lüks bir motorlu araç markası olan 4 tasarımcıya, otomobil bölümlerinin servislerini korumaya ve bunları önemli tasarım ve stil eklentilerine dönüştürmeye itti. Kol dayama döşemesine krank yatakları almakla, bireysel tasarımcıların geliştirdikleri şey, dünya çapında bunun dışında tamamen küçük bir şeydi. Tasarımcılardan sadece biri, vana kaldırıcılar, krank yatakları ve hortum kelepçeleri eklentileri dizisi doğrultusunda kullandı. Sadece bu değil, Doğal ve organik Tasarımcı John Patrick, sicim kemeri, deri bazlı koltuk adresleri, sevkıyat adresleri ve döşeme paspaları ile çalışarak bir trençkotla, küçük ve debriyajla birlikte toplam bir kıyafet tasarladı.

Emniyet Kemeri Bagajı

Eş ve eşin ikili, Dana ve Melanie Harvey, emniyet kemerlerine karşı bugünkü bagajın kullanım çizgisini kullanan beynlerdir. Temel olarak geri dönüştürülmüş emniyet kemerini kullanan “Treecycle” olarak adlandırılan çeşitli çeşitleri bile içerirler. Kendi başınıza, bu tür bir bagajın basit ve sıkıcı görünmesi gerekebileceğini düşünebilirsiniz. Devam ederseniz, aksi yönde ve bagajları çeşitli renklerde oluşur. Başlanan bir kavram Birkaçı tamir ederken bir 1950 Buick oluşur, bunları yaratıcılıklarıyla önemli ölçüde tanıştırdı.

Espresso Masaları

Halkın oto parçaları dışında yarattığı azami popüler faktörlerden birisi ev eşyalarıdır. Joel Hester, Texas’la karşılaştırıldığında, davlumbazlar ve araçlar kullanan ve bu insanlara oldukça gösterişli espresso tablolarına dönüştüren bir müşteri türüdür. Oksidasyonun çözümünü kullanarak, seçkin ve renkli tablolar oluşturmaya çalışır. Bu yeterli değilse ek olarak yatak çerçeveleri, masalar, masalar ve diğer ev eşyaları üretir.

Mücevher

Yaratıcılık ve kurnazlık yeteneklerinin bir başka geleneksel örneği Merhaba Octane Industries’tir. Geri dönüştürülmüş taşıt elemanları ile çalışarak, klas bir mücevhere dönüştürmeyi amaçlarlar. Merhaba Octane Industries, ayrıca çevresel bir resim tasarımcısı olan Alicia Hanson’un bir sonucu olarak kuruldu. Kurtarılmış önemsiz bölümlerden yaratılan mücevherler, yalnızca yapının içinde gözüküyor ki, kendileri üretilen şeyleri düşünmeyecektir. Kendiniz kuyumcudan bir kişiye yatırım yaparsanız, kendiniz, kendinizle birlikte özel bir sanat eseri içerdiğinden emin olabilirsiniz.

Heykeller

Sanatçılar, sanatlarının içinde çok garip olan bazı şeylerin hizmetine girmek için tanınırlar. Avustralyalı sanatçı James Corbett için, yaşlanmış motorlu taşıt bileşenleri bol miktarda. Sanat çalışmalarına önemsizleşmek için büyüdüğü yön, kesinlikle dikkat çekici ve ilham vericidir. James Corbett, kapalı otoban yarış arabası için bir parça ürettiğinde işgaline başladı. Karşılıklı olarak, kanıtlanmış yayınlarda sergilenen sayısız uluslararası mekanda operasyonlarını sergilemek için özen gösterildi ve sayısız televizyon setinin görüntülendiği bir ziyaretçi yıldızı haline geldi. Heykelleri, eşsizliği ve canlılığı nedeniyle kabul görüyor.

Kendinize ait olmayan eski otomobilinizi hurdalıkta pazarlamaktan önce, tekniklerinizi Uzayınızın içinde aramayı düşünün.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın