42

Ne temelde hayat, evren ve her şey özetlenebilir olabilir hakkında bir birey ile bir tartışma başlamıştı. Sohbetimiz 1 noktada o anlamı bu, istedi hangi ben, tabii ki, cevap verdi ve ldquo42 ve rdquo. O biraz karışık olduğunu ve bunun önemi olduğunu bana ne olduğunu sormuştun.
Bunlar sizin için Douglas Adams, aşina olmayan o Hitchhikers Kılavuzu Galaxy ve Dirk kaleme parlak yazarı yavaşça ve rsquos Holistic dedektiflik bürosu. Ne en iyi gerçeküstü bilim kurgu komedi tarif edersiniz onun yazıyor. Otostopçu Guide to Galaxy, pan-boyutlu varlıklar bir yarış içinde en önemli ve en etkili süper kişisel galaksinin tanınan bilgisayar sorguya poz, derin inanılan ve ldquoWhat bu demek oluyor ki hayat, evren ve her küçük şey? ve 7. beş milyon yıl soru, cevap ve hellip ve hellip ve ldquo42 ve rdquo bilgisayar sonunda patladı geçirdikten sonra rdquo kesinlikle herkes önünüzde daha şaşkın bırakarak!
Sahip numeroloji ile çalıştı ve 42 önemi hayat, evren ve her şey cevap olarak isteniyor, o işlemeye başladı. Ne ulaşılabilir anlamda bu sözde komik ve saçma cevap yapabilir misin? Benim gizli pratikte her şeyi bir amaç uğruna gerçekleşir keşfettim. Örneğin, keşif ve gezegenleri adlandırma birdenbire meydana gelmez. Ki bir astrolojik anlamda isyan, özgürlük ve kardeşlik temsil eder, Uranüs, adlandırma Fransız ve Amerikalı devrimler arasında bir zamanda geldi.
Yani bize Bay Adams mizahi answer&hellip.42 daha derin defterleri. 4 ve 2. 4 numerolojik bir anlamda neyi simgeliyor? Etkili, 4 sınırlamalar, yapısı ve disiplin sayısıdır. Sınırsız kaos var. Kaos teorisi çalışma ile öyle olsa bile, biz ne olursa olsun, dışarı bir sipariş set kaos ve bu sırada rastgele desenler olduğunu keşfediyorlar ve desenler gibi nesne kar taneleri gibi ldquorandom ve rdquo oluşturulması.
Yani yapısı ve sınırları yaşam şekillerinin harekete ve anarşiye dalış dan bizim varlık corral gibi görünmektedir. Bizi yapan disiplindir tipik bir amaç için işlev. Bizi yolda kılan şey bu. Hatta rock yıldızları en vahşi onları ne o does, en etkili olması için gayret yapmak eğilimindedir bir disiplin vardır. Evren ve yaşam sipariş duygusu var. Hukuk yapısıdır. Bilimin birçok yasa yapıdır: Termodinamik yasaları Bohr ve rsquos mahkemeye yerçekimi gelen. Dört kutu var. Puan birbirleri ile tutan bir dört taraflı rakam kutusudur. Tüm öğeleri biz anlamak gibi bizim evrenimiz kutusuna aynı.
Bu iki için bize getiriyor. 2 güç uyum, denge, gibi ve anlaşmalar. Öğeleri birlikte bir durumla baş edebilmek için getiriyor. 2 bir ilgili ve işbirliği miktarıdır. 2 puan bizim evrende topluca gerçekleştiren vardır: güç ve madde. İkisi bir araya geldik, dokunmatik, gerçekten hissediyorum ve görmek bir şey yaratmak için geliyor.
Tango için iki kişi gerektirir! Uygun yapmak için gerektirir. Çekim gücü vardır. iki Polonyalılar bir mıknatıs gibi gerçekleştirmek elektrik motoru neden itme kuvveti yapın. iki kişi ne topluca bir genç olmak için gelir vardır. İki sopa topluca şömineyi RUB’dir. Toplu olarak işleyen ve iki sorunları işbirliği bize oluşturmak ne AIDS var.
Numeroloji, tüm sayıları 1-9 bir sayıya azalma. 42 = 4 + 2 = 6. Altı numara Servisi, denge, sevgi ve görev hakkında olduğunu. Bu bir toplum olarak geliştirdiğimiz bu görevidir. Bu iki işbirliği yolu ile dört sınırları tüm öğeleri işlevi tüm betterment için yapar aşk var mı. bize işlev ve ileriye taşımak hale eğilimi enjoy 6 yaşında. Sorunları bir etkinlik için tutan görevidir.
Film ve penguenler ve rdquo 6 olarak, ldquoMarch içinde Penguins inanıyorum. Neden don ve onlar sadece rsquot ve ldquoscrew this&hellip.starving ve söylemek kötü yumurta ve rdquo dikkat çekmek için buz gibi? Bir anlamda görev ve hayatta kalma ve aşk ile dışarı yapıyorlar. Kaç kez veliler bir 3 yıl sadece gurur çeşitli yıl sonra üniversiteden mezun olduktan sonra üretilecek olan yaşlı, çığlık ile sinirli alabilirim? Sevgi ve azim olduğunu ne bizi tutar. O genç (2) ile ilgili olarak, biz öneriler (4) ayarla umulur ki biz bir terbiyeli insan (6) olma yükseltmek yoluyla (6) için teşekkür ederiz.
Yani, ne farkında olmadan kaos teorisi, yasaları takip ederek Douglas Adams tarafından üretilen bir saçma cevap gibi görünüyordu temelde ile zor bir felsefi soruya çok az ve öz bir cevap geldi. Ve ilgi çekici o karşıdan karşıya bu ortaya çıkarmak ve orada içinde rasyonel bir yorumu yapmak bu gizli çalışmanın dalmış zaman bir noktada o cevap tekrar gel.
Hepsi için teşekkür ederiz!
Franco
Şubat 2007

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın