2 yüksek kalitede iPad Apps Evernote ve üstünde tepe-in bu gezegen Pro

Çoğu erkek ve dişiler Ipad aklına müşteri-öncelikle makineyi içinde duruma göre medya alma getir. Bu aygıtın düzgün tanınan kullanım örneği olsa bile, Evernote iPad iphone app benim iPad böylece özellikle taşınabilir bir not alma ürün haline döndü, Evernote iPad istek en büyük iPad apps en olası bir yer hak ediyor. Ben Apple app içinde onların “App Hall, ünlü” müzeye kuşkusuz değil yalnız, New York “10 meli-si olmak uygulamaları ile birlikte Evernote app en beğenilen arasında” listelenen durumlar TechCrunch, Mashable dışında büyük mobil App Ödülü kazanmıştır ve Webbys.

Evernote iphone app Resimler ve kayıtları herhangi bir iPad app gibi Evernote müşterilerine senkronize edebilirsiniz böylece milyonlarca Evernote kullanıcı için perakende perakendeci için olası notlar hiçbir şeyden yapım o bir bulut tabanlı hizmet uygular. Sadece görüş kavramları ek olarak yakalayabilir, ancak Ayrıntılar genellikle klasörler ve defter halinde düzenlenir ve etiketli ya da belki bir şey notları Evernote demek aranabilir ve kolayca erişilebilir hatırlama olabilir.

Örneğin, Evernote iPad yanı sıra iş toplantıları, net sitesinde fikirler, organizasyon öneriler’da da ses kaydetmek için uygulama notları ve notlar örneğin boya renkleri benim ev içinde birçok oda boyamak için istihdam mantıklı kar durumunda ben rötuş boya andan itibaren satın almanız gerekir. I yapmak benim seviyor izlemek için app kullanımı ve hoşlanmadığı şeyleri, çeşitli formlar çiğ istiridye yiyorum ve. Pek çok kişi bugün soruşturma yanı sıra ders notları için bir app kullanın, Evernote onların şeyler başarılı edinme yöntemi ile ilgili olarak organize, kayıt kova teslim etmek yaşamak için kullanın ve sonra ideal bir kaçış hazırlamak için. Kullanım Şartlar sınırsızdır.

Evernote app metin, fotoğraf ve ses gerçekler senin diğer müşterilerine bu bulut tabanlı Evernote firma uygulama otomatik olarak eşitlenecek geliştirmek için ayrı bir istemci verir. Bir execllent app içinden nasıl Evernote müşteriler belki aranabilirliğini ve hızlı erişim için ilgili anlık görüntü içindeki metin oluşturabilir işlevidir. Bırakmak alıcı-hızla belirli notlar almak farklı bir özellik notlar “Tercih edilen” işaretlenecek yeteneğidir Çoğu notları, haritalama ve ayrıca arama almak için geo-yer ayrıntıları ile kaydedilir.

İçerik yaygın olarak kurulan ve Mac, cam windows ile birlikte iOS veya Android sistemleri ile birlikte daha fazla internet net web sitesi de dahil olmak üzere çok sayıda müşteri ile eşitlenir. Evernote iPad app Evernote hizmet içerik malzeme nüfuz yararlanabilirler bir istemci değil hareket ettirdiğinizde, Evernote iPad app en taşınabilir yine de aslında etkin biçimde kullanmak sadece ideal almak olabilir.

Sorgu gerçeğin bir tür, organizasyon çoğumuz için bir mücadeledir. Bizim listeleri çok olsun darmadağın aşırı zaman artı bir tam elde etmek çok zor özellikli için-yapmak liste bir mobil uygulama. ‘Şeyler’ kesinlikle saygın bir özellikle de tamamen ücretsiz en büyük apps iPad için tasarlanmış olduğunu. Bu sofistike ve aynı zamanda işi güzel oluşturuldu forex broker app imal edilmiş yönetmek için hiçbir zaman geliştirilmiş izin verir. ‘Şeyler’, hiç bir takip kaçırmayacaksınız.

Tablet eğlence mükemmel bir kaynağıdır. O size doğru seçim yapın. Netflix akarsu kitle iletişim araçları konusunda iPad için en başarılı apps nedir. Netflix şu anda internet medya akışı ve ülkenin varlığını daha çok Web alt Ana platformlar genişletilmesi için düzenli fiili içine geliştirmek vardır. Bir sürü el cihazları için bazı diğer akış apps, aksine Netflix filmler için arama yapabilirsiniz ve gösterir ve tamamen birkaç durumlarda bir sıra kurulan.

Ne zaman senin ipad seyahat eden bir kişinin piyano veya klavye ıskalarsan, piyanist Pro en yararlı sizin adınıza çözümlemesidir. Bu app için iPhone aynı zamanda geliştirilen ve Evet bu bakım başladı çok sayıda iPhone kullanıcıları bir milyoner oldu. Bu uygulama apple için liman oldu zaman, tablet nedeni çok daha fazla ekran gerçek devlet için ek önemli anahtarları verir için kullanılabilirliğini önemli ölçüde geliştirilmiş oldu. Bu nedenle, bu piyanist Pro yeterince aslında doğru bir tam uzunlukta şarkı oynamak için modeldir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın